Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Evde Diş Kaşıyıcı Yapımı

Kalın iplerle, penye iplerle veya pamuklu iplerle kolay diş kaşıyıcı yapıyoruz. Örmesi oldukça kolay. Bebeklerin dişlerini kaşıyacak o sıkıntıdan kurtaracak bir nebze olsun rahatlatacak bir çalışma. Örgüye yeni başlayanlar ve bebeklerine diş kaşıyıcı örmek isteyenler için kolay ve güzel bir çalışma. Evde diş kaşıyıcı yapımına elinizde olan ipleri değerlendirmek için örebilirsiniz. Amigurumi diş kaşıyıcı modelleri için daha önce paylaştığımız tasarım modelleri örebilirsiniz. Amigurumi emzik modeli anahtarlık yapılışı paylaşmıştık. Yine diş kaşıyıcı olarak kullanabiliriz. Amigurumi diş kaşıyıcı yapımı için tavşan kulak, aslan, kedi kulağı, ayıcık kulağı gibi çalışmalar yapabilirsiniz. Birçok farklı modelde amigurumi ücretsiz tarifleri paylaştık. Beğendiğiniz modelleri, size kolay gelen örnekleri örebilirsiniz.  Sadece pamuklu iplerle değil makrome ipleri ile de diş kaşıyıcılar, çıngıraklar örebiliriz. Eğer fikir istiyorsanız makrome çıngırak modellerini inceleyerek işe başlayabiliriz. Evde diş kaşıyıcı yapımı, çıngıraklar örebiliriz. Çok kolay bir şekilde öreceğimiz yeni tarifimize geçelim.

Penye İpten Kolay Diş Kaşıyıcı Nasıl Yapılır?

Bugünkü içeriğimizde bebekler için dış kaşıyıcı yapımını öğreniyoruz. Fotoğraflarla adım adım yapılışını hazırladık. Proje oldukça basit. Günde birkaç tane örüp bitirebilir hediye olarak da hazırlayabilirsiniz. Kalın iple, penye iple örüyoruz. Ribbon ipler kullanabilirsiniz. 5 cmlik ahşap halka kullanıyoruz. Plastik halkalar da var. İsterseniz onları da kullanabilirsiniz.

Evde diş kaşıyıcı yapımı için kullanacağımız ipe düğüm atarak başlıyoruz. Halka üzerine 16 sık iğne yapıyoruz.

Evde Diş Kaşıyıcı Yapımı 1

Evde Diş Kaşıyıcı Yapımı 2

Evde Diş Kaşıyıcı Yapımı 3

Evde Diş Kaşıyıcı Yapımı 4

Evde Diş Kaşıyıcı Yapımı 5

Evde Diş Kaşıyıcı Yapımı 6

Evde Diş Kaşıyıcı Yapımı 7

Evde Diş Kaşıyıcı Yapımı 8

Evde Diş Kaşıyıcı Yapımı 9

Evde Diş Kaşıyıcı Yapımı 10

Evde Diş Kaşıyıcı Yapımı 11

Evde Diş Kaşıyıcı Yapımı 12

Evde Diş Kaşıyıcı Yapımı 13

Halkanın tamamını da sık iğne ile doldurabilirsiniz. Zincir çekip üzerini sık iğne ile ilmek kaydırma ile doldurabilirsiniz.

Evde Diş Kaşıyıcı Yapımı

Evde Diş Kaşıyıcı Yapımı 17

Evde Diş Kaşıyıcı Yapımı 16

Evde Diş Kaşıyıcı Yapımı 15

Evde Diş Kaşıyıcı Yapımı 14

Kaynak : https://christacodesign.com/2017/03/03/crochet-wood-ring-teether/

www.christacodesign.com/2017/02/28/wood-ring-nursing-necklace/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler