Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Diş Kaşıyıcı Yapımı

Amigurumi tarifleri ile devam ediyoruz. Sırada kolay bir çalışma var. İlk defa amigurumi örecekler için kolay bir amigurumi diş kaşıyıcı modeli. Amigurumi diş kaşıyıcı yapımını farklı modellerde de yapabilirsiniz. Tavşan, kurbağa, aslan, ayıcık gibi. Amigurumi diş kaşıyıcı modellerinden sizlere güzel bir galeri hazırlamıştık. Oradaki modelleri de inceleyebilirsiniz. Sizlere örgülerinizde fikir verecektir. Örgü baykuş çıngırak yapılışı hazırladık. İçine sürpriz yumurta içine boncuk yerleştirebilirsiniz. Vikvik yerleştirebilirsiniz. Örgü emzik askısı modelleri de yapabilirsiniz. Çok fazla model anlatımı var. Beğendiklerinizi örebilirsiniz. Bugün amigurumi diş kaşıyıcı yapımı kolay bir model hazırladık. Önce ona geçelim.

Amigurumi Ahşap Diş Kaşıyıcı

El yapımı hediyelerden hoşlanıyorsanız arkadaşlarınızın, akrabalarınızın, sevdiklerinizin çocukları olduğunda yapılabilecek en güzel hediyelerden biri amigurumi örgü oyuncak modelleri. Amigurumi diş kaşıyıcı yapıp hediye edebilirsiniz. Ahşap diş kaşıyıcı üzerine yaptığımız sevimli figürlerden diş kaşıyıcıları çok işe yarayacak. Diş kaşıyıcı için bizlerden kedi kulaklı bir tarif. Siz tavşan kulaklı, ayıcık kulaklı, kurbağa kulaklı gibi birçok desenle çalışmalar yapabilirsiniz. Parça ipleri de kullanabilirsiniz.

  • Siyah pamuklu iplik
  • 2, 75 mm tığ
  • Makas
  • İğne
  • 8,5 cm ahşap diş kaşıyıcı

Siyah bant için 31 zincir çekerek başlayalım. Üzerine 30 sık iğne yapalım. 1 zincir çekip dönelim tekrar 30 zincir çekelim. Toplamda 11 tur bu şekilde örelim.

Kedi kulakları için Sihirli halka içine 5 sık iğne yapalım. 1 tur yine 5 sık iğne olarak örelim. 3. tura geçtiğimizde her ilmeğe 2 kez batarak 10 sık iğne olarak yapalım. 1 tur 10 sık iğne olarak örelim. Bu turda 1 tek 1 çift olarak 15 sık iğne yapalım. 1 tur 15 sık iğne örelim. Şimdiki turda ise 2 ör 1 artır yapalım. Sık iğnemiz 20 olacak. 2 tur 20 sık iğne olarak örelim. 1. kulak tamam. Aynı şekilde 1 kulak daha örelim. Kulağın içine resimde gördüğümüz gibi işlemeler yapalım.

Amigurumi Diş Kaşıyıcı Yapımı 1

Ahşap halkanın üzerine bandı dikelim. Daha sonra bandın üzerine kulakları dikelim. Diş kaşıyıcı bu kadar. Çok güzel oldu. Kolay bir model. Günde birkaç tane yapabilirsiniz.

Amigurumi Diş Kaşıyıcı Yapımı

Kaynak : https://getunraveled.wordpress.com/2021/01/08/crocheting-pattern-cat-ears-teether/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler