Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Emzik Askısı Yapımı

Amigurumi oyuncak modellerinden sizlere sık sık bahsediyoruz. Şimdi motifli örgü modelleri ile hazırlanmış örgü emzik askısı yapımı hazırladık. Önceki modellerimiz arasında birçok harika tarifin yapılışını bulabilirsiniz. Yeni modele geçmeden videolu emzik tutucu nasıl yapılır ondan bahsetmek istiyorum. Hem emzik zinciri nasıl yapılır ondan bahsetmiştik hemde çok güzel bir galeri hazırlamıştık. Emzik zinciri modelleri yanı sıra amigurumi diş kaşıyıcı modelleri de tariflerimiz arasında. Beğendiğiniz örnekleri bebekleriniz için, hediyelik fikirler için veya satış için örebilirsiniz. Amigurumiler dışında birazdan paylaşacağımız örnekler gibi sevdiğiniz motiflerle emzik tutucuları, çıngıraklar, ses çıkartan oyuncaklar yapabilirsiniz. Dilerseniz örgü emzik askısı yapımının detaylarına geçelim.

El Yapımı Emzik Zinciri Nasıl Yapılır?

Şemalarla yapılışını hazırladığımız örgü emzik askısı yapımı oldukça kolay. Örgüye yeni başlayanlar rahatlıkla örebilirler. Örgü emzik askısı yapımı tığ işi ile ördüğümüz birçok farklı motifi kullanabileceğimiz modellerden oluşuyor. Sizde beğendiğiniz, sevdiğiniz motifler varsa o motiflerle emzik askıları örebilirsiniz. Evde kalan ipleri değerlendirmek içinde iyi fikir. Sadece emzik askısı, emzik zinciri değil aynı motiflerle çıngıraklar da örebilirsiniz. Örgü çıngırak modellerini de istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

 Örgü Emzik Askısı Yapımı 1

Örgü Emzik Askısı Yapımı 8

Örgü Emzik Askısı Yapımı 3

Örgü Emzik Askısı Yapımı 12

Örgü Emzik Askısı Yapımı 7

Emzik zinciri, çıngırak modellerinde yukarıdaki şemaları kullanacağız. Şemalarda daireler zincir, uzun çizgiler trabzan anlamına geliyor. Artılar ise sık iğne. Buna göre rahatlıkla örebilirsiniz. Şimdi örgü emzik askısı yapımı bittiğinde nasıl duruyor ona bakalım. Oldukça kolay ve değişik bir model. Sizde örmek isterseniz şemayı yukarıda bulabilirsiniz. İşte harika emzik tutucu ve çıngırak modeli.

Örgü Emzik Askısı Yapımı 9

Örgü Emzik Askısı Yapımı 2

Örgü Emzik Askısı Yapımı 6

Örgü Emzik Askısı Yapımı 5

Örgü Emzik Askısı Yapımı

Örgü Emzik Askısı Yapımı 4

Kaynak : https://kknews.cc/baby/22n3bly.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler