Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Yılan Tarifi

Yılan dediğimizde ürpeririz. İçimizi bir korku kaplar. Soğuk bir hayvandır. Fakat bizim ördüğümüz amigurumi yılan modelleri çok sevimli duruyor. İnsan hemen örmek istiyor. Yapılışı kolay örgü oyuncak modellerinden. Pofuduk yumuşacık bir yılan. Amigurumi yılan anlatımına geçmeden önce daha önce ördüğümüz oyuncaklardan bahsedelim.

Amigurumileri severek çeşitli iplerle örüyoruz. Kadife ipler kullanıyoruz. Pamuklu ipler kullanıyoruz. Penye ipler kullanıyoruz. Mesela penye iple ördüğümüz penye iple amigurumi tavşan yapılışı var. Büyük oyuncak modellerinden. Kalın iplerle örüldüğü içinde çabuk bitiyor. Daha küçük amigurumiler örmek isterseniz örgü anahtarlık modelleri, örgü çanta süsü olarak kullanacağımız güzel bir tarif var. Detaylara amigurumi çanta süsü yapılışına göz atabilirsiniz. Daha önce ördüğümüz oyuncaklardan kalan parça iplerle renkli amigurumiler örebiliriz. Renkli amigurumilerle de çocuklara renkleri de örebiliriz. Amigurumi renkli tırtıl modeli sevimli oyuncaklardan. Örmesi de kolay. Amigurumi yılan tarifi için kadife ipler kullanacağız. Tabi ince farklı iplerde kullanabiliriz. Fakat aynı sayılarla ördüğümzüde küçük olacaktır. Onu dikkate alarak oyuncaklarımızı örebiliriz.

Amigurumi Yılan Yapımı

Kadife iplerle pofuduk, yumuşak peluş oyuncak örüyoruz. Teknik olarak nasıl örüldüğünü videodan öğreneceğiz. Daha sonra elimizde olan ince, kalın çeşitli iplerle tur sayılarını ayarlayarak oyuncakları örebiliriz.

Amigurumi Yılan Tarifi 1

Sevimli, minnoş bir yılan. Son olarak tarife geçiyoruz ve amigurumi yılan tarifini öğreniyoruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler