Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Battaniyeli Uyku Arkadaşı Nasıl Örülür?

Amigurumi modellerine devam ediyoruz. Sırada battaniyeli uyku arkadaşı modeli var. Daha önce amigurumi uyku arkadaşlarından bahsetmiştik. Amigurumi uyku arkadaşı modellerinde çok paylaşımlarımız oldu. Bugün welsoft battaniye, müslin battaniye, pamuklu kumaşlarla battaniyesini yaptığımız bir modele değineceğiz. Battaniyeli uyku arkadaşı nasıl örülür geçmeden önce daha önce bahsettiğimiz modellere değinelim. Amigurumi uyku arkadaşı battaniye yapımı için elinizde olan parça ipleri, parça kumaşları kullanabilirsiniz. Orada çok güzel modellerden bahsetmiştik. Mutlaka incelemeniz gereken örneklerden. Beğendiğiniz amigurumilerin tur sayılarını ayarlayarak uyku arkadaşına çevirebilirsiniz. Eline tığ işi örgü modelleri, şiş örgü modelleriyle veya kumaşlarla battaniyeler yapıp dikerek birleştirebilirsiniz. Az sonra paylaşacağımız model gibi. Ayıcıklı uyku arkadaşı yapıyoruz. Zürafa olarak, tavşan olarak, zürafa olarak örebilirsiniz. Sevdiğiniz figürlerden uyku arkadaşları yapabilirsiniz. Kuzulu battaniyeler çok güzel olacaktır mesela. Anne kuzularına kuzulu battaniye.

Battaniyeli Uyku Arkadaşı Tarifi

Ayıcıklı battaniye uyku arkadaşı için 3 mm kalınlığında bej rengi iplik kullanılmış. Tığ olarak ise ipe uygun tığ kullanabilirsiniz. Elyaf, iğne, battaniye için kumaşlara ihtiyacımız olacak. Battaniye için 30 x 30 cm ebatlarında kumaşlar kullanabilirsiniz. 2 parça kumaş hazırlıyoruz. Kumaşları birbirine dikerek battaniyeyi oluşturuyoruz.

Videolu anlatımla battaniyeli uyku arkadaşı nasıl örülür anlatılıyor. Video başında yazılı olarak ayıcığın tarifi verilmekte. Tarif için daha önce paylaştığımız modelleri de kullanabilirsiniz.

Battaniyeli Uyku Arkadaşı Nasıl Örülür? 6

Battaniyeli Uyku Arkadaşı Nasıl Örülür? 5

Battaniyeli Uyku Arkadaşı Nasıl Örülür? 4

Battaniyeli Uyku Arkadaşı Nasıl Örülür?

Battaniyeli Uyku Arkadaşı Nasıl Örülür? 3

Battaniyeli Uyku Arkadaşı Nasıl Örülür? 1

Battaniyeli Uyku Arkadaşı Nasıl Örülür? 2

Çok minnoş çok sevimli görünüyor değil mi. Hemen örmeye başlayalım. Buyurun vidoya. İyi seyirler.

Kaynak : http://www.lacestitadelaabuela.es/2017/10/mantita-de-apego-crochet.html?m=1

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler