Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yapraklı Örgü Çorap Yapılışı

Örgü modelleri ve yapılışlarında bugün yapraklı örgü çorap yapılışından bahsedeceğiz. Yine çorap yapılışında kullanacağımız örneği farklı örgü modellerinde de kullanabiliriz. Örgü kazak modelleri, çeyizlik örgü yelek modelleri örebiliriz. Yapraklı örgü çorap yapılışında kullandığımız model çok şık ajurlu örgü modellerinden. Etol şal modellerinde de alize iplerle örebilir örneği örgü şal yapımında da kullanabilirsiniz.

Örgü modellerinde daha önce ördüğümüz birkaç çorabın yapılışından bahsedelim. İlk bahsedeceğimiz tarif yetişkin erkekler için olacak çoraplardan olsun. Erkek örgü çorap yapılışı babalarınıza, eşinize, kardeşlerinize göreceğiniz şiş örgü çorap modellerinden. Kızlarımız için öreceğimiz bir çoraptan bahsedelim şimdi de. Kız çocukları için örgü çorap yapılışı çorap üzerine patik giymiş gibi duruyor. Örgü çorap yapılışı anlatımlı tarife geçiyor yapraklı örgü çorap yapılışını öğreniyoruz.

Şişle Çorap Nasıl Örülür?

Yapraklı örnekleri, modelleri örgülerimizde kullanmayı çok seviyoruz. Bugünde çorap yapımında kullanacağız. Bu modelin yapılışını öğrendikten sonra kendimize renk renk çoraplar öreceğiz. Pamuklu iplerle, yünlü karışımlı iplerle çorapları örebilirsiniz.

Yapraklı Örgü Çorap Yapılışı

Yaprak örneğiyle yeşil renkle örülmüş çorabı yukarıda görüyoruz. Çok güzel görünüyor değil mi. O halde videoya geçip yapraklı örgü çorap yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler