Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şiş Örgü Patik Nasıl Yapılır?

Şiş örgü patik modelleri anlatımlı örgülerden muhteşem bir model. Şiş örgü patik nasıl yapılır detaylarıyla videoda anlatılmakta. Yapraklı örgü modellerinden şiş örgü fıstık modellerinden bir örnek. Patik modellerini çeşitli iplerle örebilirsiniz. Az sonra paylaşacağımız örnek krem rengi iplerle örüldüğünde çok daha güzel olacaktır. Çeyizler için krem rengi ipler çok kullanılıyor. Örgü yelek modellerinde, örgü patik modellerinde özellikle. Çok güzel çok çeşitli iplerimiz var. Beğendiklerimizle patikleri örebiliriz. Yeni gelin patik modellerinde çok güzel örnekleri bir araya toplamıştık. İnceleyip örnekler hakkında, renkler hakkında fikir edinebilirsiniz. Çeyizler için pullu babet patik modelleri örneğini inceleyebilir örmeye başlayabilirsiniz. Şiş örgü patik nasıl yapılır hadi detaylara başlayalım.

Şiş Örgü Patik Yapımı

Yapraklı, fıstıklı çok sevilen bir örnekten çok sevilecek çok beğenilecek bir patik örüyoruz. Patiğin yapılışında alize merinos royal kullanılmış ve 2,5 mm şişle örülmüş. Model yabancı örgü modellerinden. Eğer benim gibi dil bilmiyorsanız ellerini takip ederek örebilirsiniz. Ben yabancı örgülerde öyle yapıyorum.

Şiş Örgü Patik Nasıl Yapılır?

Çok güzel görünüyor değil mi. Baştan sona anlatımı hemen altta bulunan videoda. Hep birlikte takip ederek günlük veya çeyizlik olarak patiği örmeye başlayabiliriz. Şimdi iki şişle ördüğümüz patiğin anlatımına geçelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler