Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Keçe Tabanlı Babet Patik Yapılışı

Yepyeni çok beğeneceğiniz çeyizlik patik modellerinden bir anlatım hazırladık. Keçe tabanlı babet patik yapılışı. Sevdiğiniz renklerle örüp çeyizlik örgü patik olarak veya günlük hayatta kullanacağınız patik modelleri olarak örebilirsiniz. Yine ördüğümüz patikleri ister örgü fiyonk modelleri istersek örgü çiçekler, ponponlar, püsküllerle süsleyebiliriz. Yada sade bırakabiliriz. Broşlar takabiliriz. Kullanmadığımız bir ayakkabıda olan terliklerde olan taşları kullanabilir patiklere dikebiliriz. Patik modellerinde yeni örneklerin yapılışıyla devam ediyoruz. Mesela geçtiğimiz günlerde örgü çiçekli kolay patik yapılışı paylaşmıştık. Yeni, kolay ve gösterişli modellerden. Tunus işi örgü modelleriyle de çok güzel patikler örebiliriz. Mesela tunus işi babet patik yapılışı çok beğeneceğiniz incilerle süslediğimiz modellerden. Daha fazla modele önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Şimdi yeni keçe tabanlı babet patik yapılışını öğrenme zamanı.

Keçe Tabanlı Patik Nasıl Örülür?

Hazır keçe tabanların üst kısımlarını tamamlayarak çok güzel patikler örüyoruz. Her çeyizde çeşit çeşit patik modelleri bulunur. Bu modeli de çeyizlerinize ekleyebilirsiniz. Önü desenleri diğer kısımları düz sade olan bir patik.

Keçe Tabanlı Babet Patik Yapılışı 2

Keçe Tabanlı Babet Patik Yapılışı 1

İlk olarak patiğin nasıl örüldüğünü anlatan videoyu izleyelim.

İkinci olarak ise patiklerde veya farklı yerlerde kullanacağımız örgü fiyonk yapılışını öğrenelim. Bebek örgülerini süslemek için kullanabilirsiniz. Örgü toka modelleri yapabilirsiniz. Bebek patiklerinde kullanabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler