Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İki Renkli Tunus İşi Örneği

Tunus işi örgü modellerinden yeni bir modelin yapılışını videolu olarak hazırladık. Yine birçok modelin yapılışında kullanacağınız iki renkli tunus işi örneği kolay örgülerden. Özellikle bebek battaniyesi, bebek yelekleri, bebek hırkaları örebilirsiniz. Örgü puf modelleri, örgü paspas modelleri örebilirsiniz. Tunus işi patik modellerinde kullanabilirsiniz. Tunus işi örgü modellerinden yeni modellere zaman zaman yer veriyoruz. Yeni örnekler, yeni modeller arayanlar için güzel ve kolay modeller örgülerinize çeşitlilik katacak. V  V duran yeni tunus işini öğrenmeye geçmeden önce ördüğümüz modellere bir göz atalım.

Tunus işi yeni örgü modeli boyunluk, şapka, yelek gibi modellerde kullanacağınız kolay ajurlu örgü modellerinden. Tunus işi battaniye yapımı ise tunus işi ile yapraklı modelleri bir araya getirdiğimiz örgülerden. Tunus işi çilek yapılışı örgü çanta modelleri, bebek şapkaları, bebek boyunlukları, bebek yeleklerinde kullanacağınız sevimli örgülerden. Bebek odası dekorasyonunda kullanacağınız dekor ürünlerinde de çilek örgü modelini yapabilirsiniz.

İki Renkli Tunus İşi Nasıl Örülür?

Çeşit çeşit iplerle iki renkli tunus işi örneğini örebilirsiniz. Patikler, yelekler, şapkalar örebiliriz. Birazdan detaylarıyla yeni modelin yapılışını öğreneceğiz. Daha sonra modeli istediğimiz yerde kullanabiliriz. Mesela iki rengi kullanarak dikdörtgen parçalardan kolay puflar örebilirsiniz. Yada tunus işi lif modelleri örebilirsiniz.

İki Renkli Tunus İşi Örneği

İşte modelimizi tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. O halde videoya geçip iki renkli tunus işi örneği yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler