Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yazlık Örgü Ayakkabı Modelleri

Hazır terliklerimizi, ayakkabılarımızı örgü ile süslüyoruz. En güzel yazlık örgü ayakkabı modellerini oluşturuyoruz. Birazdan nasıl modeller yapabiliriz örneklerini göreceğiz. Sonra hemen yaz için örmeye başlayacağız. Örgülerimizi boncuklarla, ponponlarla veya çeşitli boncuklarla süsleyebiliriz. Beğendiğimiz dantel örnekleri, tığ işi motifler, şiş örgü örnekleriyle terlikleri örebiliriz. Örgü ayakkabı modellerini örebiliriz. Örneklere geçmeden önce daha önce yaptığımız ayakkabılardan bahsedelim. Sonra yeni örnekleri inceleriz. Yine güzel bir video ile ayakkabı yapılışını öğreniriz. Böylece yeni modelimizi tasarlarken işimiz daha kolay olur.

Bayan örgü ayakkabı modelleri tek parmak olarak aldığımız terliğin üst kısmını kesip yeniden ayakkabı haline çevirdiğimiz örneklerden. Örgü yazlık ayakkabı yapılışı için kullanmadığımız ayakkabıların tabanlarını veya tamamını kullanarak yeni modeller oluşturabiliriz. Örgü dantel ayakkabı yapımı çok sevilen çok tercih edilen örneklerden. Krem rengi ile örüleceği gibi pembe, sarı veya diğer farklı renkleri de seçebilirsiniz. Motifli yazlık örgü ayakkabı yapılışı hemen örmek isteyeceğiniz örneklerden.

El Örgüsü Ayakkabı Modelleri

Beyazlar, sarılar, yeşiller, kremler, maviler, kırmızılar… Topuklu, düz ve spor birçok ayakkabı örneği hazırladık. Yazlık örgü ayakkabı modelleri hazırladık. Burada bulunan modellerin yapılışı maalesef yok. Üst kısımda yapılışı olan modellerden bahsettik. O anlatımlardan yola çıkarak yeni modelleri tasarlayabiliriz. Yine güzel bir video ile yeni bir ayakkabı yapılışı hazırladık. Merak ettiniz değil mi. İlk olarak en güzel en yeni yazlık örgü ayakkabı modellerini inceleyelim.

 

Telikler, ayakkabılar… Çok güzel modeller inceledik. Şimdi yazın kullanabileceğimiz güzel bir ayakkabı anlatını inceleyelim. İplik olarak merserize ipler, pamuklu ipler kullanabiliriz.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler