Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

3D Yonca Örgü Modeli Yapılışı

Tığla örülmüş muhteşem bir model daha. Kabartmalı örgü modelleri, 3 boyutlu örgü modellerini sevenler buraya. Sizler için yepyeni bir modelin yapılışını hazırladık. 3d yonca örgü modeli yapılışı. Örgü yelek modellerinden tutun örgü şallar, örgü lif modelleri, dantel runner modelleri gibi birçok örneğin yapılışında kullanılabilir. Zor gibi göründüğüne aldanmayın. Kolayca örebilirsiniz. Tabi yabancı örgü modellerinden olması da gözünüzü korkutmasın. Modeli benim gibi ellerini takip ederek örebilirsiniz. Eğer tabi ilk defa örgü örmeye başladıysanız bu model sizlere zor gelebilir. Aslında daha önce birçok kez fıstıklı oya modellerinden ördük. Aynı teknikle yapılan bir model. Örgü bluz modelleri, yazlık örgü hırkalar, çeyizlik örgü modelleri örebilirsiniz. Ayrıca bu model fıstıklardan oluştuğu için biraz ip yiyor. Bunu da göz önünde bulundurmak lazım. Mesela alize iplerle yelek örüldüğünde sizce nasıl durur. Yada şal. Bence çok güzel çok zarif olur.

Mimuu.com olarak yeni modellerle sizleri buluşturmaya devam ediyoruz. Yabancı örgülerden. Kendi geleneksel el işlerimizden modelleri anlatımlarıyla hazırlıyoruz. Kimi videolu oluyor kimi resimli. Videolu tariflerden ve benzer bir modele yani tek fıstıkla yapılmış modele göz atmak isterseniz fıstıklı örgü modeli ve yapılışına göz atabilirsiniz. Yepyeni zikzak örgü modeli ve yapılışı ise yine fıstıklarla yapılmış zarif modellerden. Yine birçok modelde kullanabilirsiniz.

Yonca Örgü Modeli Nasıl Örülür?

Her renkle her çeşit iple örülecek en güzel en yeni örgü modellerinden. Güpür gibi duruyor. Dantel gibi duruyor. O yüzden çeşit çeşit iplerle çok güzel tasarımlarda kullanılabilir.

3D Yonca Örgü Modeli Yapılışı 1

3D Yonca Örgü Modeli Yapılışı 3

3D Yonca Örgü Modeli Yapılışı 1

3D Yonca Örgü Modeli Yapılışı

Yeşil renkle örüldüğü için tam yonca gibi duruyor. Ama farklı renklerle farklı özellikte iplerle de örülebilir. Lif modellerinde bile kullanabilirsiniz. 3D yonca örgü modeli yapılışı çok amaçlı her modele yakışacak örneklerden. O halde anlatıma geçelim ve baştan sona nasıl örüldüğünü öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler