Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Fıstıklı Örgü Modeli ve Yapılışı

Etol şal modellerinde, çeyizlik yelek modellerinde kullanabileceğiniz şahane bir model. Fıstıklı örgü modeli ve yapılışı. Fıstık tekniğini daha çok tığ oyası modellerinde kullanmıştık. Dantel modellerinde de kullandığımızda çok yakıştığını gördük. Çok güzel olduğunu gördük. Mesela modeli örgü amerikan servis modellerinde, örgü runner modellerinde de kullanabilirsiniz. Bence yakışır. Örgü yelek modellerinde alize ipler kullanabilirsiniz. Pamuklu ipler, merserize ipler kullanabilirsiniz. Aynı şekilde örgü şal modellerinde de. Dantel örneklerinde kullandığınızda klasik pamuklu dantel iplerini kullanabilirsiniz. Mimu.com örnek olarak paylaştığımız modelleri birçok örgüyü örerken kullanabilirsiniz. Bebek örgülerinde de kullanılabilir. İnce bebe ipleriyle bebek yelekleri, hırkalar örebilirsiniz. Daha çok yazlık örgü modellerinde kullanabilirsiniz. Çok şık örgüler örebilir, tasarlayabiliriz. Model oldukça güzel. Biraz hayal gücü yeterli. Mesela kendimize tığ işi hırka modelleri, salaş örgü modelleri ördüğümüzde çeşit çeşit tığ işi örgü modellerini örerken az sonra paylaşacağımız fıstıklı modeli de ekleyebilirsiniz. Eğer hazırsanız çok beğeneceğimiz günlük kullanım veya çeyizlik örgü modellerinde kullanacağımız fıstıklı örgü  modeli ve yapılışını yakından inceleyelim.

Fıstıklı Örgü Modeli Nasıl Örülür?

El emeği göz nuru ürünlerde kullanacağımız harika bir örgü modeli daha. Fıstıklı yepyeni bir model. Tığ oyalarında görmeye alışık olduğumuz fıstık tekniği ile yapılmış bir örnek. Zincir sayılarını ayarlayarak her yaşa her bedene göre örgülerinizi ayarlayarak örebilirsiniz. Eminim sizin ellerinizden çok güzel örnekler çıkacak.

Fıstıklı Örgü Modeli ve Yapılışı 1

Fıstıklı Örgü Modeli ve Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. Eminim hepiniz nasıl yapıldığını merak ediyorsunuz. O halde hemen videoya geçelim. Detaylarıyla fıstıklı örgü modeli ve yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

 

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler