Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bayan Örgü Ayakkabı Modelleri

Örgü ayakkabı modellerinden kolay ve şık bir örnek. Bayan örgü ayakkabı modelleri ile yazlık olarak örebilirsiniz. Örgü ayakkabı modellerinden sizlere birçok farklı modelin anlatımlarından bahsettik. Yaz için kullanacağınız sizin ellerinizden çıkan harika modeller. Satış için veya hediyelik fikirler içinde çok güzel bir model. Örgü ayakkabı modelleri ve yapılışı videolu tarifleri inceleyerek tabanlığı nasıl hazırladığımızı, üst kısımlarını nasıl ördüğümüzü ayrıntılı görebilirsiniz. Ve daha sonra istediğiniz modeli örebilirsiniz. Örgü dantel ayakkabı yapımı çok güzel bir model. Beğendiğiniz ayakkabıya uygun motiflerle örebilirsiniz. Bayan örgü ayakkabı modellerinin yapılışına geçelim.

Örgü Ayakkabı Nasıl Örülür?

Parmak arası terliklerin üst kısımlarını keserek kendimize bir tabanlık oluşturuyoruz. Ve yanlardan delik açıp sık iğne ile örüyoruz. Merserize pamuklu ipler ve uygun tığlarla sevdiğiniz renklerde ayakkabılar örebilirsiniz. Şimdi tabanı nasıl hazırlarız. Kısaca fotoğraflarla değinelim.

Bayan Örgü Ayakkabı Modelleri 7

Bayan Örgü Ayakkabı Modelleri

Bayan Örgü Ayakkabı Modelleri 1

Bayan Örgü Ayakkabı Modelleri 11

Tabanlığı hazırladıktan sonra üst kısımları örmeye başlıyoruz. İstediğiniz şekilde, istediğiniz desende, istediğiniz renkte örebilirsiniz. Bayan örgü ayakkabı modelleri için topuk kısmını yaparak başlıyoruz.

Bayan Örgü Ayakkabı Modelleri 3

Bayan Örgü Ayakkabı Modelleri 12

Bayan Örgü Ayakkabı Modelleri 4

Şimdi uç kısmı yani burun kısmını trabzan ve kafeslerle örüyoruz. Yaz renklerinde iplerle örebilirsiniz. Maviler, sarılar, yeşiller ve tabi ki beyazlar. Pamuklu ve merserize pamuklu ipler, keten ipler ile örebilirsiniz. Kendi ayak numaranıza göre parmak arası terlik alıp üst kısmını dilediğiniz örgü ile örebilir ayakkabınızı şekillendirebilirsiniz. Daha önce kullandığınız ayakkabıların tabanlıklarını kullanabilirsiniz. İşte ayakkabımız.

Bayan Örgü Ayakkabı Modelleri 13

Bayan Örgü Ayakkabı Modelleri 14

Bayan Örgü Ayakkabı Modelleri 6

Bayan Örgü Ayakkabı Modelleri 5

Bayan Örgü Ayakkabı Modelleri 9

Kaynak : https://makeanddocrew.com/seaside-crochet-shoes-rubber-bottoms/

https://www.ravelry.com/patterns/library/seaside-slip-ons-with-flip-flop-soles

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler