Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Dantel Ayakkabı Yapımı

Örgü ayakkabı modellerinden dantelli bir model ile devam ediyoruz. Hazır tabanlı çok şık bir ayakkabı. Tam yazlık. Örgü ayakkabı modellerinden yazlık olarak ördüğümüz birçok farklı modelimiz var. Örmeyi düşündüğüm modeller arasında motifli yazlık örgü ayakkabı yapılışı var. Örgü dantel ayakkabı yapımı örebilirsiniz. Veya daha önce paylaştığımız spor ayakkabı olarak da kullanabileceğiniz yeni örgü ayakkabı modellerini de örebilirsiniz. Tabanlığı hazır olarak alabilirsiniz. Birçok tuhafiyede satılıyor. Nette de satışları mevcut. Onları alıp üzerini beğendiğiniz desenlerle örebilirsiniz. Veya kullanmadığınız ayakkabıların, terliklerin tabanlarını kullanabilirsiniz. Ve yaza uygun iplerle. Ayağınızı yakmayacak, terletmeyecek, rahatsız etmeyecek iplerle. Bu yüzden el örgü ayakkabı modelleri için doğal liflerden yapılmış ipleri tercih edebilirsiniz.

Dantel Ayakkabı Nasıl Örülür?

Örgü ayakkabı malzemelerini ayarladıktan sonra videoyu takip ederek örgü dantel ayakkabı yapımını rahatlıkla örebilirsiniz. Keten iplerle, pamuklu iplerle örebileceğiniz çok güzel bir model. Tabanlığı kendi zevkinize göre tercih edebilirsiniz. Hazır olarak delikli satılan tabanlıklar satılıyor nette. Onları alıp örebilirsiniz. Bu modelden benzer örnekleri çizme şeklinde, ayakkabı olarak satılan modelleri görmüş olabilirsiniz. Sizde beğendiğiniz hazır ayakkabıları örgüye dönüştürebilirsiniz.

Model 2 videoda ayrıntılı bir şekilde anlatılmış, Herkesin rahatlıkla örebileceği bir ayakkabı. Biraz tığ işi örgü bilmeniz yeterli. Örgüye yeni başlayanlar belki biraz zorlanabilirler. Ayakkabımız bittiğinde nasıl göründüğüne bakalım. Çok beğeneceğinizi düşünüyorum.

Örgü Dantel Ayakkabı Yapımı

Örgü Dantel Ayakkabı Yapımı 1

Çok güzel görünüyor değil mi. Şimdi detaylı bir şekilde örgü dantel ayakkabı yapımını izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler