Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ahududu Modeli Yapılışı

Ahududu modeli yapılışı. Sırada birçok örgüde kullanacağımız harika bir örnek var. İlmek artırma ve ilmek kesmeyle yaptığımız ahududu örneği göründüğünün aksine kolay bir model. Belki eline ilk defa şiş ve ip alacaklar için zor olabilir. O yüzden daha kolay modellerle örgüye başladıktan sonra ahududu ile örgüler örmeye başlayabilirler. Ahududu modeli yapılışını en çok bebek örgülerinde kullanıyoruz. Bebek hırka modelleri, bebek yelek modelleri, bebek battaniyesi gibi. Ama benim sizlere bebek örgüleri dışında farklı önerilerim de olacak. Tabi yetişkinler için örgü modelleri ve yapılışlarında kullanabiliriz. Ponçik hırka yapılışı en güzel örneklerden biri. Ahududu modelinden kırlent yapabilirsiniz. Kırlent olarak ördüğünüzde nasıl duracağına ahududu kırlent nasıl yapılırdan ulaşabilirsiniz. Ahududu modelinden örgü puf modelleri örsek nasıl olur sence. Bence olur gibi. Sizce nasıl olur.

Ahududu örgü modelinden çok şık örgü şapka modelleri, örgü atkı modelleri örebilirsiniz. En güzel örneklerine ahududu atkı yapılışından ulaşabilirsiniz. Daha fazla videolu, resimli, şemalı, ayrıntılı anlatımları mimuu.comdan ulaşabilirsiniz. Şimdi ahududu modeli yapılışına geçelim.

Ahududu Modeli Nasıl Yapılır?

Ahududu modeli nasıl yapılır videolu anlatımlı şeklini hazırladık. Model çok güzel. Ve her modele yakışıyor. Ev dekorasyonunda veya ördüğü olarak kullandığımız aksesuarlarda kullanacağımız bir örnek. Hırkalar, şapkalar, atkılar örebiliriz. Bebek örgülerinde kullanabiliriz. Kırlentler gibi örgülerde kullanabiliriz.

Ahududu Modeli Yapılışı

Okul Öncesi İtfaiye Etkinlikleri 71

Bebe yünlerinden 2 farklı renkle örülmüş örneğini gördük. Çok hoş duruyor. Çilek, mantar, ahududu olarak geçiyor ismi. Şimdi tüm ayrıntılarıyla ahududu modeli yapılışını izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler