Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bayan Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı

Yakadan başlamalı kazak örüyoruz. Şiş örgü modellerinden kolları desenli çok hoş bir kazak. Bayan kazak örgü modelleri anlatımlı modeli videolu olarak hazırladık. Çok şık bir kazak. Kendinize, genç kızlarınıza örebilirsiniz. Yine ilmek sayılarını ayarlayarak küçük kızlarınız için örebilirsiniz. Yakadan başlamalı bayan kazak yapılışı için mor renk kullanılmış. Krem renk ile de  çok güzel olur. Örgü kazak anlatımlı model için videoyu takip etmeniz yeterli. 5 parça videoda ayrıntılı bir şekilde anlatılmakta. Dikişsiz olarak yakadan başlandığı için küçük misinalı şişle dairesel olarak örebilirsiniz. Eğer dairesel zor geliyorsa kolları ayrı, ön ve arka parçayı ayrı, boğaz yani yaka kısmını ayrı olarak örebilirsiniz. Daha önce paylaştığımız örgü modelleri arasında düşük kollu kazak modellerinden de vardı. Bu senenin modası düşük kol. Eğer örmek isterseniz düşük kol kazak nasıl örülür tarifine ulaşabilirsiniz. Şimdi yakadan başlama kolları desenli ajurlu örgü modellerinden oluşan bayan kazak örgü modelleri anlatımlı modelin detaylarına geçelim.

Bayan Örgü Kazak Modelleri ve Açıklamalı Yapılışları

Netten veya tuhafiyelerden çok fazla iplik çeşidine ulaşabilirsiniz. Renk seçeneği, markalar, kaliteler, iplik çeşitleri oldukça fazla. Örgü severler yeni ipleri deneyerek kendilerine, sevdiklerine en güzel örgüleri, en güzel iplerle örerler. Mor ametist renginde güzel bir kazak örüyoruz bugün. Yakadan başlayarak boğazlı bayan kazak örgü modelleri anlatımlı model. Modelde kullanılan iplik % 60 alpaka, % 30 poliamid % 10 polyester bir iplikten oluşuyor. Aynı iplikle örebilir veya farklı ipliklerle örebilirsiniz. Yünlü bir iplik olduğu için soğuk günlerde sizleri sıcacık tutacaklar.

Bayan Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı

Yakadan başlama kazak boğaz örüldükten sonra kollar, önler, arka olmaz üzere parçalara ayrılıyor. Gerekli artırmalar yapılarak örülüyor. Boğazı örerken ön kısmında ve arka kısmında burgular kullanılmış. Kazak için aşağıdaki gibi bir şema uygulanıyor. Kollarda ve beden kısmının yanlarında örnekler var.

Bayan Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı 21

Bayan Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı 20

Modeldeki ölçü 48 – 50 beden için uyumlu olarak örülmüş. 540 gram iplik kullanılmış. Sizde ilmek sayılarını ayarlayarak ve kolda istediğiniz modeli kurarak kazağı örebilirsiniz. Kazağın uzunluğu 68 cm. Kazağımız bittiğinde nasıl kullanılacak hemen inceleyelim.

Bayan Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı 1

Bayan Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı 2

Bayan Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı 3

Bayan Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı 4

Bayan Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı 5

Bayan Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı 6

Bayan Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı 7

Bayan Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı 8

Bayan Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı 9

Bayan Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı 10

Bayan Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı 11

Bayan Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı 12

Bayan Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı 13

Bayan Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı 14

Bayan Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı 15

Bayan Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı 16

Bayan Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı 17

Bayan Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı 18

Bayan Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı 19

Bayan kazak örgü modelleri anlatımlı modelin detaylı yapılışını videodan izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler