Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Düşük Kol Kazak Nasıl Örülür?

Dümdüz bir örgü. Ama o kadar güzel ve zarif ki. Balon kollu kazak yapılışını çok seveceksiniz. Düşük kol kazak nasıl örülür videolarla anlatılmakta. İlmek sayılarını ayarlayarak her yaş için örebilirsiniz. Küçük kızlarda da çok sevimli duracaktır. Değişik ve yeni modellerden oluşan el örgü kazak modellerinden sıkça bahsediyoruz. Bu modeli çok beğendim. Balon kollu düşük kol kazağın yapılışına geçmeden önce birkaç modelimize değinelim. Burada sadece birkaç tanesine değineceğiz. Hepsine değinmemiz çok zor. Siz mimuu.com dan tüm tariflere ulaşabilirsiniz. Yakadan başlamalı bayan kazak yapılışı yeni ve çok güzel bir model. Robası desenli alt kısmı düz tığ ile ördüğümüz bir kazak. Kalın şişle örgü kazak modelleri de düşük kollu kazak modellerinden. Kalın iplerle örüldüğü için çok kısa sürede bitiyor. Düşük kol nasıl örülür ve daha birçok kazak nasıl örülür önceki tariflerden ulaşabilirsiniz.

Balon Kol Kazak Nasıl Örülür?

Yepyeni harika bir kazak. Bilekte oturan omuzlara doğru bollaşan balon kollu bir kazak. Yakadan başlama kazak olarak örülür. Eğer o şekilde bilemiyorsanız etek ucundan da başlayarak örebilirsiniz. Modelde yakadan başlama olarak örüldüğü için önce omuzlar örülmüş, daha sonra ön ve arkalar örülmüş. Daha sonra kollar örülerek devam etmiş. Ben hiç yakadan başlama bir kazak örmediğim için etekten başlamak daha kolay geliyor sanki. Kazak dikişsiz olarak örülüyor. O yüzden misinalı şişler kullanabilirsiniz. İlk defa örgü örecekseniz bu kazak biraz zor gelebilir.

Tiftik ip ve ipe uygun şişlerle kazak örülmüş. Düşük kol kazak nasıl örülür inceleyelim. Kazak için videoları inceleyelim. Omuzlarda, kollarda kesmeler, artırmalar anlatılmakta. Yabancı örgü modellerinden ama benim gibi ellerini takip ederek örebilirsiniz. Ben dil bilmiyorum çünkü.

Ve sırada kazağın bittiğinde nasıl göründüğünü incelemeye geldi. Detaylı bilgiye kaynak kısmından ulaşabilirsiniz.

Düşük Kol Kazak Nasıl Örülür? 1

Düşük Kol Kazak Nasıl Örülür? 7

Düşük Kol Kazak Nasıl Örülür? 2

Düşük Kol Kazak Nasıl Örülür? 3

Düşük Kol Kazak Nasıl Örülür? 4

Düşük Kol Kazak Nasıl Örülür? 5

Düşük Kol Kazak Nasıl Örülür?

Düşük Kol Kazak Nasıl Örülür? 6

Düşük Kol Kazak Nasıl Örülür? 8

Düşük Kol Kazak Nasıl Örülür? 9

Düşük Kol Kazak Nasıl Örülür? 10

Düşük Kol Kazak Nasıl Örülür? 11

Kaynak : petiteknit

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler