Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kalın Şişle Örgü Kazak Modelleri

Kalın ip ve kalın şişle bildiğimiz örneklerle yapılmış harika örnek. Her renk ile çalışabilirsiniz. İsterseniz aynı modeli daha ince iplerle ve ince şişlerle de örebilirsiniz. Örgü modellerinde çok güzel modeller tek renk, 2 renk ve üzeri örebilirsiniz. Küçük kızlar için, genç kızlar için veya kendiniz için örebilirsiniz. Kalın şişle örgü kazak modelleri için düz örgü, ters örgü ve pirinç örgü kullanıyoruz. Bu şiş örgü örnekleri ile örmeniz şart değil. Beğendiğiniz her model ile örebilirsiniz. Aynı renkleri farklı kazak örneklerinde kullanabilirsiniz. Mesela yarasa kol kazak yapımında kullanabilirsiniz. Örgü kazak örneklerinde haraşo örgü modelini de kullanabilirsiniz. Örgü modelleri üzerinde istediğiniz modeli kullanabileceğiniz bir örnek.

Salaş Örgü Kazak Modelleri ve Yapılışları

Kalın şişle örgü kazak modellerinden dev yünlerle, kalın iplerle örülmüş kazak tarifi hazırladık. Kolay ve çok şık bir model. % 100 yünlü bir iplikle örülmüş kazaklar. Birbiri ile uyumlu renkler, zıt renkler ile yapılan kazakları sizde sevdiğiniz renklerle örebilirsiniz. Genç kızlarınıza sürpriz yapabilirsiniz. Dev yün örgü modelleri için ipler var, süper renkleri var. Örgülerinizde onları kullanabilirsiniz. Dev yünlerde örgü şişi olarak kollarımızı da kullanabiliriz.

Şimdi kazağın yapılışına geçmeden önce yani aslında kazağın tam detaylı yapılışı yok. Ama örneklerin yapılışı var. Şimdi şişe ilmek nasıl atılır onu izleyelim.

Ve sıra geldi düz örgü ve ters örgünün yapılışında.

Ve pirinç örgüde sıra. 1 düz 1 ters, arka sırada 1 ters 1 düz olarak örülüyor.

Ve şimdi bu modellerle yapılmış kazakları incelemeye geçelim. 2 renk ile örülmüş kalın şişle örgü kazak modelleri için renk ve model önerileri.

Kalın Şişle Örgü Kazak Modelleri 3

Kalın Şişle Örgü Kazak Modelleri 2

Kalın Şişle Örgü Kazak Modelleri 4

Kalın Şişle Örgü Kazak Modelleri 5

Kalın Şişle Örgü Kazak Modelleri 7

Kalın Şişle Örgü Kazak Modelleri

Kalın Şişle Örgü Kazak Modelleri 6

Kalın Şişle Örgü Kazak Modelleri 1

Kaynak : https://www.goldfreckles.co.uk/shop-2/honey-bibi-sweater

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler