Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Meyveli Örgü Askılı Bluz Yapılışı

Black Pink solistlerinden Jennie giydiği örgü croptop tarifini hazırladık. Yabancı örgü modellerinden. Orjinal modeli ajurlu şiş örgü modelleri ile örülmüş. Fiyatı da 40 $.  Tabi biz bunu uyarlayarak daha ucuza mal ederek örebiliriz. Uyarlanmış modeli tığ işi motif modelleriyle örülmüş. Motifimiz ise hanım dilendi bey beğendi motifi. Üzerini ise örgü aplike modelleriyle süslüyoruz. Ortaya çok şık yazlık örgü modelleri çıkıyor. Bluzun üzerinde örgü kiraz modeli, örgü çilek modeli, örgü üzüm modeli gibi aplikeler var. Ayrıca örgü harf modellerinden de var. Sizde çocuğunuzun baş harfini işleyebilirsiniz. Ayrıca bu modeli üstü örgü altı kumaş elbise modellerine çevirebilirsiniz. Yada örgü süveter modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Gerçekten çok hoş olmuş.

Meyveli Örgü Askılı Bluz Yapılışı

Bugüne kadar mimuu.com olarak çok güzel örgü modelleri ve yapılışlarına değindik. Bugün onlar arasına yepyeni bir modeli ekliyoruz. Ünlülerin giydiği örgüleri, ünlü markalarda gördüğümüz örgüleri ve kendi tasarımlarımızı örüyoruz. Bugün yine aynı motifle veya farklı örneklerle ördüğümüz bluzlara bir göz atalım. Hanım dilendi bey beğendi yazlık bluz yapılışı çok hoşunuza gidecek modellerden. Yazlık örgü bluz modelleri anlatımlı tığ ve şişin bir arada kullanıldığı bir örnek. Yine hanım dilendi bey motifiyle ördüğümüz yazlık tığ işi bluz yapımı incelemeniz gereken modellerden. Hazırsanız hemen Meyveli örgü askılı bluz yapılışının detaylarını öğrenelim.

Meyveli Askılı Bluz Nasıl Örülür?

Pamuklu iplerle, merserize iplerle öreceğiniz en güzel bluzlardan biri. Örgü croptop yapılışı. Bu bluzun orjinaline kaynak kısmından ulaşabilirsiniz. Yine aşağıda görsellerini vereceğiz. Şiş ile örülmüş. Sizde aynı şekilde ajurlu bir şiş örneğiyle örüp üzerini aplikelerle süsleyebilirsiniz. Bluza 4 motif daha ekleyerek veya daha fazla uzatabilirsiniz. Yine değişik kenar oyası modelleriyle tamamlayabilirsiniz. Ya da arka kısmında tığ işi örneklerini kullanabilirsiniz. Her türlü tasarıma açık bir model. Sadece üzerinde uygulanan aplikeler aynı kalmalı.

İlk olarak orjinal modeli inceleyelim. Siyah ve beyaz renklerle örülmüş her iki modelde çok güzel .

Şimdi Black Pink Jennienin üzerinde bluzu görelim.

Meyveli Örgü Askılı Bluz Yapılışı 15

Meyveli Örgü Askılı Bluz Yapılışı 16

Meyveli Örgü Askılı Bluz Yapılışı 6

Meyveli Örgü Askılı Bluz Yapılışı 1

Çok güzel değil mi. Hemen kendinize, kızlarınıza örmeye başlayabilirsiniz. Son olarak videoya geçelim ve meyveli örgü askılı bluz yapılışını öğrenelim.

Kaynak :https://www.fashionchingu.com/kpop-fashion/blackpink-fashion/blackpink-stage-fashion/white-crochet-fruit-crop-top-jennie-blackpink/

https://tr.aliexpress.com/i/1005005442386254.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler