Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Kazak Örnekleri

Örgü kazaklarınızı örerken yine sizlere model olacak, fikir verecek çok güzel bir modelin yapılışını hazırladık. Yapılışı oldukça kolay. Örülmüş olarak satılıyor. Ve fiyatı çok pahalı. Hanım dilendi bey beğendi motifini birçok kez birçok örgümüzde kullandık. Puf çiçeği de bebek battaniye modellerinde, paspas modellerinde, patik modellerinde kullandık. Her iki motifin de nasıl yapıldığı önceki yazılarımızda ayrıntılı bir şekilde var. Sadece kollarda motifler uygulanarak çok şık bir kazak elde edilmiş. Puf çiçeğin nasıl yapıldığını örgü çiçekli teklik yapılışında bulabilirsiniz. Detaylar orada. Birbirine ekleyerek kolunuza göre örebilir örgü kazak örneklerini tamamlayabilirsiniz. Lif çiçeği olarak da bilinen bir çiçek. Örgü çiçek modellerinden küçük, yaprakları fıstıklarla yapılan bir çiçek. Kazağın ana bedeni için ise yanlış anlamadıysam 1 düz 1 ters lastik örülmüş. Ve düşük kol bir model. Kol ağızları için şiş örgü lastik veya tığ işi lastik modeli örebilirsiniz.

Biraz daha önce ördüğümüz kazak modellerinden bahsedelim. Hanım dilendi bey beğendi kazak örneği ön ve arka kısmın motiflerle örülmesinden oluşuyor. Panço kazak yapılışı yine motiflerle yapılmış tığ ve şişin bir arada kullanıldığı bir kazak. Birazdan paylaşacağımız kazakta aynı şekilde şiş ve tığın bir arada kullanıldığı bir kazak.

Kazak Örnekleri ve Yapılışı

Örgü kazak örnekleri yapılışında renkli kısımlar için evde kalan ipleri değerlendirebilirsiniz. Kaşmir bir iplik kullanılmış. Kazak kaşmir bir kazak. Siyah ve renkli.

Örgü Kazak Örnekleri 3

Sizde bu modelden yola çıkarak kendiniz yeni ürünler tasarlayabilirsiniz. Örgülerinizde beğendiğiniz motifleri kullanabilirsiniz.

Örgü Kazak Örnekleri

Örgü Kazak Örnekleri 2

Örgü Kazak Örnekleri 1

Örgü Kazak Örnekleri 4

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler