Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yuvarlak Supla Yapılışı

Sofralarımıza, masalarımıza çok yakışacak bir örgü modeli anlatımı hazırladık. Yuvarlak örgü supla yapılışı. Yine aynı modeli daha büyük örerek örgü paspas modellerinde de kullanabiliriz. Yuvarlak supla yapılışı için 4 farklı renk ip kullanıyoruz. Tabi renk sayısını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Supla örneklerinde aralarda kullandığımız gold rengi güzel olan örgümüzü daha güzel hale çevirmiş. Yuvarlak supla yapımında sizde gold, gümüş rengi ipler kullanabilirsiniz. Tabi yine buralarda pamuklu ipler kullanabilirsiniz. Pamuklu ipten supla yapımı ölçülerini büyüklü küçüklü örerek örgü bardak altlığı modelleriyle takım olarak yapabilirsiniz. O şekilde de masalarda çok şık duruyor. Örmeyi tercih edebilirsiniz. Yeni örgü modellerinden olan değişik supla modellerinden deniz kabuğu örgü supla yapılışını da incelemeden geçmeyin. Masalarda çok şık duran şıklığıyla göz kamaştıran örgü modelleri ve yapılışına geçelim.

Evde Supla Yapımı

Örgü supla yapımı hazırladık. Gold, yeşil, turuncu, ekru renklerle örülmüş trabzanlarla yapılmış supla hazırladık. Suplanın yanına tur sayısını azaltarak bardak altlığı da örebilirsiniz. Su bardaklarının altında, meşrubat bardaklarının altında kullanabilirsiniz. Misafiriniz geldiğinde kahvenin yanında su ikram ederken kullanabilirsiniz.

Yuvarlak Supla Yapılışı

3,5 mm tığ ve pamuklu iplerle örülmüş. 40 cm çapında bir supla. Daha büyük isterseniz içte kullanılan örnekli kısmı artırabilirsiniz. Daha sonra kenar oyası modellerini ekleyebilirsiniz. Şimdi adım adım yuvarlak suplanın yapılışını izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler