Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

3 Boyutlu Papatya İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası modellerinden çok hoş yeni bir modelin yapılışını hazırladık. 3 boyutlu iğne oyalarından. Siyah yazmaya iğne oyası olarak çok yakışacak. Yeşil yazmaya iğne oyası olarak da çok güzel olur. Yeşil zemin yazma çim gibi ve çimlerin üzerinde kırların üzerinde papatyalar açmış gibi olur. Papatyalı iğne oyalarından çok güzel modellerin yapılışını paylaştık. Kolay iğne oyaları, boncuklu iğne oyaları, ağır iğne oyalarından çeşit çeşit papatyalı örnekler hazırladık. Şimdi biraz papatyalı oyalardan bahsedelim. Sonra 3 boyutlu papatya iğne oyası yapılışını öğrenelim.

Bu paragrafta daha önce yaptığımız papatyalı oyalardan bahsedeceğiz. Mesela iğne oyası papatya yapımı kolay ve çok şık bir örnek. Farklı teknikle yapılmış iğne oyası örneklerini çok seveceksiniz. Papatya modeli iğne oyası ise kulak çöpüyle yaptığımız oyalardan. İğne oyası papatya yapımı anlatımlı model ise çok zarif iğne oyalarından. İğne oyası dağ çeşitleriyle birlikte iğne oyası havlu kenarlarında da kullanılabilir. Şimdi yeni modelin yapılışına geçelim.

3 Boyutlu Papatya İğne Oyası Nasıl Yapılır?

3 boyutlu ağır oyaların yapılışını hazırladık. Her renk yazmaya, çiçekli desenli yazmalara çok yakışacak harika bir model. Papatya olarak sarı ve beyaz renklerde hazırlanmış oyayı her renkte yapabiliriz. Siyah kırmızı, pembe mor, pembe mavi, mavi sarı gibi çeşit çeşit renklerde oya yapabiliriz. Renk seçiminden doğadan ilham alabiliriz.

3 Boyutlu Papatya İğne Oyası Yapılışı 1

3 Boyutlu Papatya İğne Oyası Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen yapılışına geçelim. Detaylarıyla 3 boyutlu papatya iğne oyası yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler