Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Papatya Yapımı Anlatımlı

İğne oyası modellerinden muhteşem bir örnek daha. İğne oyası papatya yapımı anlatımlı. İğne oyası ağır modellerden. İğne oyası namaz örtüsü modellerinde, iğne oyası havlu modellerinde de kullanılabilir. Tespihlerde de fularlarda da çok kullanıyoruz papatyaları. Mesela iğne oyası papatya çiçek yapımı tespihlerde kullanılan zarif örneklerden. Papatyalı oya dağlarla birlikte yapılabilir. Çok hoş hemen yapmak isteyeceğiniz örneklerden. Papatya yapılışı detaylarıyla videoda anlatılıyor. Videodan takip ederek eğer iğne oyası biliyorsanız rahatlıkla yapabilirsiniz. İlk defa iğne oyası yapacaklar için zor bir model. İlk kez deneyecekler daha kolay modellerle başlayabilirler. İğne oyası papatya yapımı farklı renklerle de yapılabilir. Pembe tonları, kırmızılar, mavi tonları çok yakışacak kır çiçekleri görüntüsü verecektir. Papatya modeli iğne oyası klasik olarak beyaz sarı renklerde yapılıyor. Sarı papatya renklerinde yapmak isterseniz çiçek yapraklarında da sarı tonlarını kullanabilirsiniz. Modelin anlatımı bizden dilediğiniz renkleri kullanarak oyaları yapmak sizden. İğne oyası papatya yapımı anlatımlı modelin detaylı yapılışına geçiyoruz.

Papatya Oyası Nasıl Yapılır?

Çok güzel görünüyor değil mi. Anne papatyayla yavru papatya yan yana duruyor. Tek papatya olarak yapılabilir. Küçük papatyaları yazmalarda kullanabilir 2li papatyayı havlularda kullanabilir çok güzel takımlar yapabilirsiniz.

İğne Oyası Papatya Yapımı Anlatımlı 2

İğne oyası papatya yapımı anlatımlı model severek yapacağınız eğer satış yapıyorsanız size çok sipariş aldıracak örneklerden. Eğer zarif, eşsiz papatya örneğinin yapılışını merak ediyorsanız hemen altta bulabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler