Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Üç Yapraklı Çiçek Yapımı

Yazmalarımızda, havlularımızda çiçek açtıracak bir model yapılışı var sırada. İğne oyası bahar çiçeği yapılışı. İğne oyası üç yapraklı çiçek yapımı çok güzel bir model. Ağır iğne oyası örnekleri arayanlar için süper bir örnek. İğne oyalarının yapılışını videodan ayrıntılı bir şekilde görebilir ve istediğiniz kumaşlar üzerine yapabilirsiniz. Yazma ve havlularda çok güzel duracak bir örnek. İğne oyası teknikleri nelerdir öğrendikten sonra her modeli yapabilirsiniz. Ağır modeller biraz zorlayabilir. Ama çalıştıktan sonra rahatlıkla yapabilirsiniz. İki renkli iğne oyası modellerini, kolay gösterişli Ayşenin iğne oyası modeli yapılışı gibi birçok modeli yapabilirsiniz. İğne oyası örneklerinden daha çok modelin yapılışını önceki yazılarımızdan bulabilirsiniz. Şimdi iğne oyası üç yapraklı çiçek yapımının detaylarını incelemeye geldi.

İğne Oyası Üç Yapraklı Çiçek Yapımı 1

Muhteşem İğne Oyaları

Muhteşem iğne oyaları, iğne oyası üç yapraklı çiçek yapımı detaylarını videolu olarak hazırladık. İğne oyası modellerinin yapılışını genel olarak videolu olarak hazırlıyoruz. Daha önce de bahsettiğimiz gibi daha kolay yapabilmemiz için. İğne oyası üç yapraklı çiçek yapımını sadece orta kısmını yaparak da deneyebilirsiniz, kullanabilirsiniz yazmalarınızda.

İğne Oyası Üç Yapraklı Çiçek Yapımı

Oya harika duruyor. İğne oyası üç yapraklı çiçek yapımı çok sipariş alan modelleriniz arasında yerini alacak. Yazmalarda çok güzel duracak bir örnek. Yine havlularda da daha büyük yaparak kullanabilirsiniz. Hadi şimdi tüm detayları ile bu güzel modelin yapılışını inceleyelim. Ve hemen yazmalarımıza yapmaya başlayalım.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler