Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Gösterişli Ayşenin İğne Oyası Modeli Yapılışı

İğne oyası modellerinden çok beğeneceğinizi düşündüğümüz bir örnek daha hazırladık. Kolay gösterişli Ayşenin iğne oyası modeli yapılışı. Zarif bir örnek. İğne oyası yazma ve iğne oyası havlu kenarları üzerine yapabilirsiniz. İğne oyası modellerinde yazmalarda çiçekli örnekleri çok kullanıyoruz. Çiçekli yazmalara uygun olacak çiçeklerle oyalarımızı yapıyoruz. İğne oyası pırpırlardan oluşan çok güzel bir örnek. Çiçeklerin yapraklarını, yaprakların uzunluğunu istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. İğne oyalarında oyaların büyüklüklerini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. İğne oyası büyük yelpaze modeli yapılışında pırpırların boyutlarını ayarlayarak daha uzun yapabilirsiniz. Modeldeki boy ideal bir boy yazma için. İğne oyalarında beğendiğiniz örneklerini birleştirerek, karıştırarak, farklı teknikleri birleştirerek yeni tasarım oyalar yapabilir ve kullanabilirsiniz.

Ayşenin İğne Oyaları Videosu

Videolu anlatımla baştan sona anlatılan çok güzel bir model. Çiçekli örnekleri sevenler için yepyeni bir model. Kolay gösterişli Ayşenin iğne oyası modeli yapılışı çok beğeneceğiniz bir model. Belki iğne oyalarını ilk defa yapacaklar zorlanabilirler. Örnek bezlerinize modeli birkaç tekrardan sonra yapabilir ve havlu veya yazmalarınıza geçiş yapabilirsiniz. İğne oyası yazma seçimleri ve iplik seçimlerini yaptıktan sonra eğer havlu kenarı üzerine yapacaksanız havluya uygun iplik seçimlerinizi yaptıktan sonra modeli uygulamaya başlayabilirsiniz.

Kolay Gösterişli Ayşenin İğne Oyası Modeli Yapılışı

Oya çok güzel duruyor değilmi. İğne oyası dağ çeşitleri ile de kullanabilirsiniz. Dağın üzerine çaprazlama çiçeği yerleştirebilirsiniz. Orta fıstıkları yapmadan direk çiçek yapraklarını uygulayarak. Şimdi detaylı bir şekilde kolay gösterişli Ayşenin iğne oyası modeli yapılışının detaylarını izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler