Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Yazma Modelleri Kolay

Yine yazmalarda çok güzel duracak harika bir model daha. İğne oyası yazma modelleri kolay örnek yapılışı. Kolay iğne oyası yazma örneği çiçekli modellerden. İğne oyası yazma modelleri yazma kenarlarına tığ oyalarından sonra en çok yaptığımız modellerden. Çeyizlik iğne oyası modellerinden en güzellerini bulup en beğendiklerimizi yazma kenarlarına yapıyoruz. Kızlarımızın, oğullarımızın çeyizlerine iğne oyası örneklerini yapıyoruz. Az sonra paylaşacağımız iğne oyası yazma modelleri kolay örneği günlük ve çeyizlik olarak yapabilirsiniz. Orta kısımda bulunan yuvarlak kısma yuvarlak pullar, hürrem boncuklar ekleyerek en güzel iğne oyalarını yapabilirsiniz. Renkli kolay iğne oyası yapılışı hem düz yazmalara sade yazmalara hem de desenli yazmalara uygulayacağınız bir model. Hazırsanız hemen yapılışına geçelim.

İğne Oyası Yazma Modeli Yapılışı

Tek renk yazmaya iğne oyası, desenli yazma iğne oyası, ağır iğne oyaları, kolay iğne oyaları, boncuklu iğne oyaları, pullu iğne oyaları… Birçok modelden bahsettik bugüne kadar. Şimdi daha önce bahsettiğimiz modeller arasına yeni bir örnek daha ekliyoruz.

İğne Oyası Yazma Modelleri Kolay 3

İğne oyası sinek kanadı yaprak yapımı ve iğne oyası sık iğne , düğüm tekniğiyle yapılmış çiçeğin detaylı yapılışına geçiyoruz. Videodan baştan sona anlatımıyla iğne oyası yazma modelleri kolay örneğin yapılışını izleyebilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler