Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Kanatlı Çiçek Yapımı

İğne oyası modellerinden badem örneği ile yapılmış çok zarif bir model daha. İğne oyası 2019 modellerinden. İğne oyası yazma modellerinde çok zarif duracak bir örnek. İğne oyası dağ çeşitleri kullanılarak ve arasına bu güzel iğne oyası kanatlı çiçek yapımı örneğini koyarak da uygulayabilirsiniz. Harika modeller var iğne oyalarında. Bu sezonun en çok sipariş alan oyalarından biri iğne oyası sepet modeli yapımı. Süper bir örnek. İğne oyası üçlü çiçek modeli yapılışı da yine kanatla yapılan modellerden. Gelelim şimdi yeni modelin yapılışına. Bu örneğe çilek diyenler var, ananas diyenler var, badem diyenler var. Çilek ve badem ismi çok yakışıyor. Şimdi bademli iğne oyası kanatlı çiçek yapımının tarifine geçelim.

İğne Oyası Çiçek Yapımı Anlatımlı

İğne oyasından harika bir örnek tarifi. Kenarlarda bulunan bademleri değiştirip iğne oyası yaprak örneğini yapabilirsiniz. Laleyi andıran değişik ve yeni bir model görüntüsü olur. İğne oyası kanatlı çiçek yapımı örneğinde değişiklikler yaparak yepyeni oya tasarımları oluşturabilirsiniz. Çok zarif bir örnek. Bu hali ile yazmalarda, havlularda da kullanılabilecek bir model. Nasıl yapıldığı ayrıntılı bir şekilde videoda anlatılmakta. Videodan takip ederek yapabilir ve istediğiniz kumaşlara kenar oyası olarak uygulayabilirsiniz.

İğne Oyası Kanatlı Çiçek Yapımı

İğne Oyası Kanatlı Çiçek Yapımı 1

Çok güzel değil mi. Oya bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Şimdi bu zarif modelin nasıl yapıldığını ayrıntılı bir şekilde videodan takip edelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler