Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çiçekli İğne Oyası Modelleri Yapılışı

Suni ipeklerle yapılmış çok zarif çıtı pıtı duran bir model. Çiçekli iğne oyası modelleri yapılışını çok seveceksiniz. Normal oya ipleri ile de yapabilirsiniz. İğne oyası modellerinden yazmalarda çok güzel duracak bir örnek. İğne oyası mutfak havlu modellerinde de kullanabilirsiniz. İğne oyasının en güzel örneklerini sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz. Yapraklı iğne oyası modelleri, çiçekli iğne oyası modelleri gibi birçok örneği detaylı anlatımları ile bulabilirsiniz. İğne oyası modelleri anlatımlı örnekleri videolu şekliyle bulabilirsiniz. Çiçekli iğne oyası modelleri yapılışı için önce motifleri bitirip daha sonra yazmalarınıza ekleyebilirsiniz. Zarif çiçekli iğne oyası yazma modellerini motifleri farklı süslemelerde de kullanabilirsiniz. Mesela mendil süslemede veya bebek örgülerini süslemede. Bebek yelek modelleri örsek ve üzerine iğne oyası çiçek modellerini yerleştirsek çiçek açmış gibi çok güzel olmazmı.

Çiçekli İğne Oyası Yapılışı

Çiçekli iğne oyası modelleri yapılışı için yuvarlak motifli bir çiçek kullanıyoruz. Güzel bir iğne oyası yaprak yapımı ile birleştirerek tamamlıyoruz. Çiçeği beğendiğiniz yapraklarla kullanabilirsiniz. Modeldeki yaprakla çok uyumlu olmuş. Çok güzel duruyor.

Çiçekli İğne Oyası Modelleri Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi oya. Severek yapacağınız modeller arasında olacak. Çiçekli iğne oyası modelleri yapılışı size çok sipariş aldıracak. Yazmalarınız renk renk çiçek açacak. Tek renk yazma iğne oyalarında da kullanılabilir. Yazmaya uygun renklerle çiçekler yapılabilir. Dilerseniz hemen yapılışına geçelim. Önce örnek bezinde sonra yazma üzerinde çalışıp tamamlayalım. Gönül rahatlığı ile kendi yaptığımız oyayı kullanalım.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler