Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yapraklı İğne Oyası Modelleri

İğne oyası modellerinden yapraklı çiçekli çok hoş bir örnek. İğne oyası yazma ve iğne oyası havlu modellerinde kullanabilirsiniz. Yapraklar aynı kalıp çiçek modellerini değiştirebilirsiniz. Harika iğne oyası çiçek modelleri yapılışı var. Beğendiklerinizi bu yapraklara uyarlayabilirsiniz. İğne oyası örneklerinden yapraklı çok hoş modellerimiz var. Mesela en güzel örneklerinden biri yapraklı iğne oyası yapılışı modeli. 3 yapraklı süper bir örnek. Yine yazma ve havlularda kullanabileceğiniz bir örnek. Marifetli eller iğne oyası videoları da yapraklarla yapılmış bir çiçekten oluşuyor. Yazmalarda çok şık duruyor. Havlu modelleri iğne oyası örneği ise birazdan paylaşacağımız yapraklarla yapılmış ama çiçeği farklı bir model. Bunlar sadece birkaç tanesi. Daha fazla model anlatımları için önceki tarifleri inceleyebilirsiniz. Hadi şimdi yapraklı iğne oyası modelleri detaylarına geçelim. İyi seyirler.

Alt Yapraklı İğne Oyası Modelleri

Altında güzel ağır bir yaprak modeli üstünde ise harika bir çiçek. İğne oyalarında yazmalarınıza göre çiçek renklerinizi belirleyerek yapabilirsiniz. İki tane yaprak modeli var bu örnekte. Ve iğne oyası düğüm tekniği ile çiçek yapıyoruz. Yine çiçek örneğini farklı iğne oyaları ile birleştirerek de yapabilirsiniz.

Yapraklı İğne Oyası Modelleri 1

Yapraklı İğne Oyası Modelleri

Model bittiğinde çok güzel duruyor. Tıpkı modeldeki gibi. Ara model de çok uyumlu. Dilerseniz farklı ara oyaları da yapabilirsiniz. İğne oyalarından dağlarla birlikte de kullanabilirsiniz. Dağın eteklerinde çiçek açmış gibi.

Şimdi bu güzel modelin yapraklı iğne oyası modellerinin yapılışını videolu olarak izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler