Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni İğne Oyası Modelleri ve Yapılışları

İğne oyası modellerinden yazmalara çok yakışacak bir örnek. Tek renk yazmalara desenli yazmalara severek uygulayacağımız yeni modellerden. Yeni iğne oyası modelleri ve yapılışları siyah renk yazmaya kırmızı, beyaz renklerle yapılmış kök olarak yeşil renk kullanılmış örneklerden. Her renk yazmada kullanılacak asil modellerden. Ağır iğne oyası modellerinden. Desenli yazmalarda uygulandığında yazma içinde bulunan renklerden çiçekleri yapabiliriz. Yeni iğne oyası tülbent yemeni örneği çeyizlik iğne oyası modelleri olarak da güzel duracak örneklerden. Siyahlar, maviler, pembeler, morlar… Her renk çok yakışacak. İğne oyası yapılışı ve örneği tek renk olarak yapılan modellerden. İğne oyası örneklerinde daha sayamadığımız birçok model tarifi var. Yeni iğne oyası modelleri ve yapılışları, hiç modası geçmeyecek örnekler var paylaştığımız modeller arasında. Hazırsanız modelin anlatımına geçelim.

İğne Oyası Yazma Yapılışı Anlatımlı

Yazmalarda kullanılan asil örneklerden. İğne oyası dağlarla birlikte de kullanılacak bir örnek. Yeni iğne oyası modelleri ve yapılışlarının tarifini videolu olarak hazırladık. İğne oyalarını genelde videolu olarak hazırlıyoruz. Yapılışını daha iyi anlamak için daha kolay yapabilmek için. Videoları takıldığımız yerde durduruyor anlayamadığımız yerde tekrar başa sararak izliyoruz.

Yeni İğne Oyası Modelleri ve Yapılışları

Siyah yazmaya kırmızı beyaz renklerle yapılmış oya çok şık olmuş. Her renge çok yakışacak modellerden. Eğer çeyizlik oya arıyor yeni model olsun istiyorsanız hiç kaçırmadan yapacağınız örneklerden. Modelimizin nasıl durduğuna baktık. Sıra geldi baştan sonra yapılışını izlemeye. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler