Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Yapılışı ve Örneği

Kolay iğne oyası modelleri ve yapılışlarından şahane bir örnek. İğne oyası yapılışı ve örneği şahane bir örnek. Bu modeli daha önce iğne oyası maydanoz dağ yapımı. Havlu kenarlarında kullandığımız bir örnek. İkisini takım olarak yapabiliriz. İkisi de şahane bir model. Çok şık çok zarif duruyor. Çeyizlik iğne oyası modellerinde iğne oyası havlu, küçük havlu ve yazma olarak takım yapabilirsiniz. Çeyizlerde takımlar çok güzel duruyor. Pratik iğne oyalarından hemen yapacağınız tariflerden. Boncuklu iğne oyaları yazmalarda güzel duruyor. Birazdan yapılışını inceleyeceğimiz modelde uygun yerlerde boncuk kullanılabilir. Az önce paylaştığımız modellerin hepsi pırpırlarla yapılıyor. Pırpırlar oyalarda çok güzel duruyor. İğne oyası tekniklerinin temel taşlarından. İlk öğrendiğimiz tekniklerden diyebiliriz. İğne oyası zürafa yapımından sonra fıstık yapımı yani pırpır yapımını kullanıyoruz. Pırpırlarla yaptığımız iğne oyası yapılışı ve örneği anlatımına geçelim.

İğne Oyası Yapılışı Anlatımlı

İğne oyalarından pırpırla yapılmış bir örnek. Öncesinde havlu kenarı olarak yapmıştık. Şimdi modeli yazmaya uyguluyoruz. Yazmada duruşu da harika olmuş. İğne oyasını videolu olarak hazırladık. Tek renk yazmalarda, desenli yazmalarda da uygulanabilir. Siyah yazmaya iğne oyası örnekleri, beyaz yazmaya iğne oyası modelleri olarak yapılabilir.

İğne Oyası Yapılışı ve Örneği

İğne Oyası Yapılışı ve Örneği 1

Beyaz yazmaya uygulanmış halini yukarıda görüyoruz. Çok asil duruyor. İğne oyası yapılışı pırpırları denk düşürmek için elinizde tutarak şekil verebiliriz. Pırpırlar çok güzel duruyor ama biraz denk düşürmek zor, aynı ayarda yapmak zor. O yüzden elimizde tutabiliriz. İğne oyası yapılışı ve örneği videosunu izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler