Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Boncuklu İğne Oyaları

İğne oyası modellerinden harika bir model. İğne oyası yazma ve iğne oyası namaz örtüsü modellerinde kullanabileceğiniz bir örnek. İğne oyası modelleri boncuklu örneklerde yazma veya namaz örtülerine uygun renkte boncuklar seçebilirsiniz. Veya ip ile boncukta birbirine uyumlu renkleri de seçebilirsiniz. O şekilde de çok güzel duracaktır. Boncukları, pulları, hürrem boncukları, incileri yaptığımız oyalarda çok kullanıyoruz. Tahta boncuklarla basit ama gösterişli oyalar yapıyoruz. Mesela iğne oyası kiraz modelleri yapılışı videolu örnek boncukları iple sararak yaptığımız bir model. Boncuklu iğne oyası videolu model ise ağır bir model. Namaz örtüsünün arasına iş koyarak, boncuklu oya ekleyerek yaptığımız bir model. Yeni boncuklu iğne oyalarını sizde yayınlanan videoları takip ederek rahatlıkla yapabilirsiniz. Şimdi boncuklu iğne oyalarından namaz ve yazmalarda harika duracak modelin yapılışını izleyelim.

Boncuklu İğne Oyaları Modelleri

Boncuklu iğne oyalarından sizlere çok beğeneceğiniz bir modelin yapılışını hazırladık. Enli bir model namaz örtülerinde kullanabilirsiniz. Havlular için pek uygun olmadığını düşünüyorum. Yine yazmalarda da kullanılabilir. Sade ve boncuklu oya çok zarif duruyor.

Boncuklu İğne Oyaları

Oya bittiğinde yukarıdaki gibi duracak çok güzel değil mi. Alt kısmında iğne oyası tekniklerini kullanarak değişiklikler yapabilirsiniz. Beğendiğiniz modeller ile birleştirebilirsiniz. Ama bu hali ile çok güzel. Bazı oyaları bozmamak ilk hali ile yapmak gerekir. Tıpkı bu model gibi. Şimdi ayrıntılı bir şekilde boncuklu iğne oyalarının yapılışını izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler