Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Pullu İğne Oyası Yazma Örneği

Pullu iğne oyası yazma modelleri yapılışı hazırladık. Tek renk yazmalarda çok güzel duracak zarif iğne oyalarından. Dilerseniz iğne oyası örneğini desenli yazmalarınızda da kullanabilirsiniz. Pullu iğne oyası yazma örneği adım adım videoda anlatılmakta. Sizde bu modelden yola çıkarak yeni iğne oyası modellerini tasarlayabilirsiniz. İğne oyalarını yaparken pulları, boncukları çok kullanıyoruz. Bence gerektiği yerde kullanılınca abartmadan yapıldığında çok güzel oluyor. Oyalara çok yakışıyor. Özellikle iğne oyası yazma modellerinde, iğne oyası namaz örtüsü modellerinde pullar, boncuklar çok tercih ediliyor.

Pullu İğne Oyası Yazma Örneği 1

Pullu iğne oyası yapılışında şekilli pullar da kullanılıyor. Hürrem gözü pul, yıldız pul, damla pul, çiçek pul gibi. Mesela yıldız pullu iğne oyası örneği çok seveceğiniz yapımı kolay iğne oyası modellerinden. Hazırsanız videoya geçip pullu iğne oyası nasıl yapılır öğrenelim.

Pullu Yazma Modelleri İğne Oyası

Pembe tonlarında renkli yazmaya pullarla yapılmış zarif bir örnek anlatımı hazırladık. Her renk yazmaya severek uyarlayacağımız iğne oyası pırpırlarla yapılmış kolay bir örnek. Modelde pul yerine boncuk veya farklı şekillerde pullar da kullanabilirsiniz.

Pullu İğne Oyası Yazma Örneği 2

Pullu İğne Oyası Yazma Örneği

Metal pullarla, plastik pullarla yapacağımız oyanın anlatımına geçiyoruz. Detaylarıyla pullu iğne oyası yazma örneği yayında. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
One thought on “Pullu İğne Oyası Yazma Örneği”
  1. Lenta Rabelo Costa Rabelo dedi ki:

    Lindíssimo. 😍

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler