Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yıldız Pullu İğne Oyası Örneği

Yıldız pullu iğne oyası örneği hazırladık. Pullu iğne oyası modellerinden. Pul yerine tahta boncuklar, yuvarlak pullar veya farklı çeşitte pullarda kullanabilirsiniz. İğne oyası yazma modellerinde kullanacağımız kolay örneklerden. İğne oyası yapmaya yeni başladıysanız kolay ve gösterişli modeller arıyorsanız yıldız pullu iğne oyasını yapabilirsiniz. Aynı örneğe tahta boncuklarda ekleyebilirsiniz. Şahane olacaktır. Pullu iğne oyası yapılışı zarif örneklerden. Beğendiğiniz herhangi bir iğne oyası yapıp yine uygun yerlere pul veya boncuk ekleyebilirsiniz. Daha önce paylaştığımız videolu pullu iğne oyası nasıl yapılır farklı örnekler paylaşmıştık. Yine önceki içeriklerden hepsine ulaşabilirsiniz. Tahta boncuklu iğne oyası modeli yine beğeneceğimiz kolay ve sevilen örneklerden. Şimdi yıldız pullu iğne oyası örneği nasıl yapılıyor hemen anlatıma geçelim.

Yıldız Pullu İğne Oyası Nasıl Yapılır?

İğne oyası küçük kayalardan yapılmış ve üzerine pullar eklenerek son nokta koyulmuş şahane bir oya hazırladık. Yazmalarda veya farklı yerlerde kullanabileceğimiz güzel örneklerden. Oyadaki pulları iptal ederek bebek mendili iğne oyaları olarak yapabilirsiniz. Uygun kullanışlı bir örnek. Tek renk yazmalarda, desenli yazmalarda oyayı çekinmeden kullanabilirsiniz.

Yıldız Pullu İğne Oyası Örneği

Yıldız pullu iğne oyası örneği bittiğinde yukarıdaki gibi görünüyor. Kolay ve gösterişli. Eğer hazırsanız hemen modelin nasıl yapıldığına geçelim. Böylece güzel bir oyanın daha yapılışını öğrenmiş olalım.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler