Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Güllü Yazma Örneği Yapılışı

İğne oyası modellerinden yepyeni bir model yapılışı daha. Yazmalarınıza çok yakışacak iğne oyası güllü yazma örneği yapılışı hazırladık. Tek renk yazmalarda, desenli yazmalarda sürekli yapmak isteyeceğiniz iğne oyalarından. İğne oyası yaprak modeli ve iğne oyası gül modeliyle göz dolduran gösterişli iğne oyalarından. Adım adım nasıl yapıldığını videodan öğreneceğiz. Ağır iğne oyası modellerini birazdan öğreneceğiz. Öncesinde daha önce yaptığımız güllü iğne oyalarından bahsedelim.

Güllü iğne oyalarından çok güzel modeller paylaşmıştık. Burada hepsine değinmek çok zor. Ama birkaç modele değinebiliriz. Güllü iğne oyası yazma modelleri iğne oyası düğüm tekniğiyle yapılmış modellerden. Yazmalarınızda keyifle kullanabilirsiniz. Gül oyasını yaparken şiş, kürdan gibi eşyalarda kullanıyoruz. Mesela şişte iğne oyası nasıl yapılır daha önceki tariflerimizden. İğne oyası minyatür gül yapmayı seviyorsanız bu modele göz atabilirsiniz. Son olarak paylaşacağımız model ise yine güllü tariflerden olacak. İğne oyası örneği gülden yapılmış bir örnek. Gelelim şimdi yeni modelimizin yapılışına. İğne oyası güllü yazma örneği yapılışı için videoya geçiyoruz.

Güllü İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Belki ilk defa iğne oyaları yapacaklar için zor bir model. Yeni başlayanlar daha kolay modelleri seçebilirler. Yaprağı ara örneği yapacaklardır ama gül onları zorlayacaktır. Kolay modelden başlamak daha doğru olacaktır.

İğne Oyası Güllü Yazma Örneği Yapılışı 4

İğne Oyası Güllü Yazma Örneği Yapılışı 1

İğne Oyası Güllü Yazma Örneği Yapılışı

Çok güzel değil mi. Yapılmaya değer modellerden. Eğer modeli sizde beğendiyseniz ve yapmak istiyorsanız buyurun tarife. İğne oyası güllü yazma örneği yapılışı yayında. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler