Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Güllü İğne Oyası Yazma Modelleri

İğne oyalarından harika bir örnek daha. Güllü iğne oyası yazma modellerinden bir tarif daha. Yazmalarınızda kullanabilirsiniz. Mutfak havlu modellerinde de güzel durur diye düşünüyorum. Bu modelin daha önce havlu kenarı yapılışıtığ oyasından görmüştük. Yine tığ oyası yazma modelleri olarak da görmüştük. Şimdi iğne oyalarına çevrilmiş halini ve nasıl yapıldığını inceleyeceğiz. Güllü iğne oyası yazma modelleri kullanmaya başladığınızda çok güzel duracak. Yazmalarda çiçekli modelleri çok kullanıyoruz. İğne oyası örnekleri anlatımlı olarak videolu olarak hazırlıyoruz. Resimli anlatımlı modellerimiz oldukça az. Videolu olarak paylaştığımızda modelleri çok daha iyi yapıyoruz. İğne oyası çiçek modelleri yazmalara uygulayabilirsiniz videodan kavradıktan sonra. İğne oyası yapımı çiçekli örnekleri yazmalar, havlular veya farklı kumaşlara yapabilirsiniz. Başlayalım mı yeni modelin yapılışına.

Güllü İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Çok güzel bir model. Danteller, tığ oyası ile veya iğne oyası ile çok güzel duran bir model. Çiçekler iğne oyalarına ve örgülere çok yakışıyor. Yine güllerde öyle. Gülleri birçok örgümüzde kullanıyoruz. Yine güllerin oyaya dönüşmüş en güzel halini paylaşacağız. Videodan güllü iğne oyası yazma modellerinin yapılışını kavrayıp kumaşlarınızın kenarlarında kullanabilirsiniz.

Güllü İğne Oyası Yazma Modelleri

Çok güzel bir model. Güllü iğne oyasını yazmalarınıza, havlularınıza uygulamak isterseniz modelin nasıl yapıldığı videoda detaylı bir şekilde anlatılıyor. Önce örnek bezlerinize çalışıp daha sonra yapmak istediğiniz yazma, havlu gibi kumaşlara uygulayabilirsiniz. Hadi şimdi güllü iğne oyası yazma modellerinin nasıl yapıldığını detaylı bir şekilde izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler