Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yazmalara Çok Yakışacak İğne Oyası Örneği

İğne oyası yazma modellerinden muhteşem bir model anlatımı hazırladık. İğne oyası pırpırlarla yapılmış bir çiçek. Tek renk yazmalarda desenli yazmalarda uygulayacağınız zarif iğne oyası modellerinden. Bu modeli yazmalarınızda kullandığınızda herkes soracak. Eğer satış yapıyorsanız sizlere çok sipariş aldıracak iğne oyalarından. Pırpır, fıstık, kirpik gibi birçok isimle alınan kursta öğrendiğimde hocamızın fıstık dediği ve fıstık olarak öğrendiğimiz harika bir teknik. Ve iğne oyalarında çok kullanıyoruz. Ve her modele çok yakışıyor. İğne oyası püf noktalarından biri ise yani pırpırları yaparken elimizle tutuyoruz. Böylece hepsi aynı boyda oluyor. Yazmalara çok yakışacak iğne oyası örneğinden o kadar çok anlattık ki. Hepsi çok güzel hepsi yapılmaya değer. Mesela iğne oyası modeli farklı yeni örnek yine pırpırlarla yapılmış bir model. Pırpırlı yapraklardan oluşan çiçekli bir tarif. Yazmalarınıza gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. İğne oyası örümcek ağı motif yapılışı ise yine yapılmaya değer modellerden. İğne oyası namaz örtüsü, iğne oyası havlu kenarlarında kullanabilirsiniz.

Pırpırlı İğne Oyası Yazma Örneği

Yazmalarda pırpır tekniği ile yapılmış oyaları çok kullanıyoruz. Yeni iğne oyası modellerinden yine pırpırlarla yapılmış yaprak ve çiçek anlatımı hazırladık. Tek renk ve desenli yazmalarda severek uygulanacak modellerden. Oya gösterişli olduğu için aralarda ise zürafa kullanıyoruz. Dilerseniz farklı ara örnekleri de kullanabilirsiniz.

Yazmalara Çok Yakışacak İğne Oyası Örneği

Model yukarıdaki gibi çok güzel görünüyor. Eğer hazırsanız hemen yazmalara çok yakışacak iğne oyası örneğinin yapılışını izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler