Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tek Renk İğne Oyası Yazma

İğne oyası modellerinden şahane bir örnek. Tek renk iğne oyası yazma modeli. Yine desenli yazmalara da uygulayabileceğimiz tariflerden. Mor yazmaya uygulanmış 3 boyutlu iğne oyası modellerini severek yapacaksanız. Modeli isterseniz iğne oyası dağ çeşitleriyle birlikte iğne oyası namaz örtülerinde kullanabilirsiniz. Havlularda veya tespih süslemelerinde de güzel durur. 3 boyutlu iğne oyalarını yazmalarda da çok kullanıyoruz. İğne oyası yazma kenarı ağır modellerden olduğu için iki çiçek arasına daha kolay ara örnekler koyabilirsiniz. Modeli daha ağırlaştırmak isterseniz dağlarla birlikte yapabilirsiniz. İğne oyası yazma kenarı çiçekli modelin kenarına yapraklarda yapabilirsiniz. 3 boyutlu oyalardan iğne oyası zil çiçeği yapılışı yazmalara çok yakışıyor. Hatta bu modeli takı yapımında, broş, küpe, kolye yapımında da kullanabilirsiniz. Tek renk iğne oyası yazma modeli de takılarda, süslemelerde kullanabilirsiniz.

Tek Renk İğne Oyası Örneği

İğne oyalarından tek renk veya desenli yazmalara uygulayacağımız şahane bir örnek daha. Mor yazmaya uyarlanmış model her renge çok yakışacak. Desenli yazmalarda renk renk çiçekler açacak. Elimizinden çıkan oyalarda hayal gücümüzü kullanarak yeni tasarımlar oluşturabiliriz. Farklı yerlerde, yazmalarda gördüğümüz beğendiğimiz oyaları birleştirerek yeni oyalar, yeni modeller yapabiliriz.

Tek Renk İğne Oyası Yazma

Tek renk iğne oyası yazma modeli bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Yazmamızın rengine, içinde bulunan desenlere göre renk sayımızı belirleyerek oyayı yapabiliriz. Eğer modeli beğendiyseniz ve hemen yazmalarınıza yapmak istiyorsanız tarifi hemen altta. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler