Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çiçekli 2019 İğne Oyası Modelleri

İğne oyası modellerinden yazmalarınız için yapacağınız harika bir örnek hazırladık. Motifli iğne oyalarını seviyorsanız bu güzel örneği hemen yazmalarınızda deneyebilirsiniz. Baştan sona anlatımı videoda ayrıntılı bir şekilde verilmekte. Çiçekli 2019 iğne oyası modelleri 4 yapraktan oluşan çok güzel bir çiçek. Yazmalarınıza, havlularınıza uygun renklerle yapabilirsiniz. İğne oyası çiçek modelini farklı süslemelerde de kullanabilirsiniz. İğne oyası fular modellerinde, iğne oyası tespih modellerinde, gözlük iplerinde ve aklınıza gelen başka yerlerde de. Çok güzel bir örnek. İğne oyası örneklerini özellikle çeyizlik oyalarımızda kullanıyoruz. Bizde sizlerin iğne oyalarını yaparken biraz olsun işini kolaylaştırmak için anlatımları videolu hazırlıyoruz. Yazma ve havlularınız için kolay yatık çiçekler iğne oyası modeli yapımını da iğne oyası büyük yelpaze modeli yapılışını da kullanabilirsiniz. Çok güzel örnekler. Önceki modellerden sonra gelelim şimdi çiçekli 2019 iğne oyası modelleri yapılışına.

2019’un İğne Oyaları

Çiçekli 2019 İğne Oyası Modelleri 1

İğne oyası modellerinden mendir, havlu, yazma, namaz örtüsü gibi kumaşların üzerine yapabileceğiniz harika bir örnek. Her renk uygulaması ile çok güzel duracaktır oya. Çiçekli 2019 iğne oyası modelleri ortasında tomurcuğu olan kenar suyu olarak pırpırları kullandığımız bir örnek.

Çiçekli 2019 İğne Oyası Modelleri

Çiçekli 2019 İğne Oyası Modelleri 3

Şifon kenarına uygulanmış model uygulamasını görüyoruz. Çok güzel değil mi. Sizde yazmalarınıza bu zarif oyayı yapabilirsiniz. Menekşe renklerinde de harika duracaktır. İşte çiçekli 2019 iğne oyası modelleri yapılışı. İyi seyirler.

https://youtu.be/HlF1f-HuFV4?si=e0TdEr66MX6tPtgQ

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler