Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Düz Renk Tülbent İğne Oyaları

Düz renkli tülbent oyalarını mı seviyorsunuz. İğne ile yapılmış harika bir örnek var sırada. İğne oyası dağlı modelleri sevenler için dağ ile yapılmış şık bir örnek. Dileyenler aynı örneği renkli olarak da yapabilirler. Videoda nasıl yapıldığı ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. İğne oyalarını bilmiyorsanız sizlere anlattığımız iğne oyası dersleri video anlatımlı modelleri takip ederek rahatlıkla yapabilirsiniz. İğne oyası tekniklerini öğrendikten sonra her modeli yapabilirsiniz. Sıralı basit iğne oyaları ile başlayıp daha zor modellere geçiş yapabilirsiniz. İlk denemede örnek biraz çirkin olabiliyor. Ama örnek bezinde birkaç çalışmadan sonra eliniz oturuyor ve model daha düzgün oluyor. Birazdan paylaşacağımız düz renk tülbent iğne oyaları modeli biraz sıralı pırpırlı yapraklar iğne oyası yapılışına benziyor. Birkaç teknik bir araya gelerek yepyeni modeller ortaya çıkıyor. Sizde beğendiğiniz teknikleri bir araya getirerek yeni modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Şimdi yeni bir modelin yapılışına geçelim.

Sıra İğne Oyası Modeli

Düz renk tülbent iğne oyaları dağlı bir model. Dağ yapıyoruz. Yanına pırpırlarla güzel bir model oluşturuyoruz. Bu modeli yaparken iğne oyası dağ nasıl yapılır görmüş oluyoruz. Birçok modeli yaparken bilmediğimiz teknikleri de öğrenmiş oluyoruz.

Düz Renk Tülbent İğne Oyaları

İğne oyası yazma modellerine çok yakışacak zarif bir örnek. Modelin tüm detaylarına videodan ulaşabilirsiniz. Takıldığınız herhangi bir konu olursa yorum bırakarak sorabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Düz Renk Tülbent İğne Oyaları”
  1. MUGNERET Pariaud dedi ki:

    Tout se que vous nous proposez et magnifique merci beaucoup

    1. Melek dedi ki:

      merci beaucoup

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler