Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Mendili İğne Oyası Yapılışı

Sırada bebekler için bir iğne oyası modeli var. Bebeklere hazırladığımız mendillerin kenarına iğne oyası yapıyoruz. Çıtı pıtı iğne oyaları. Basit iğne oyalarından iğne oyası örnekleri yapıyoruz. İğne oyalarından beğendiğiniz basit modelleri mendil kenarlarına yapabilirsiniz. Çok enli olmayan, küçük, zarif kolay modelleri seçebilirsiniz. Mendil kenarlarına işleyebileceğiniz tam 4 modelin yapılışını hazırladık. Boncuklu iğne oyası yazma modeli paylaşmıştık. Boncuk olmadan aynı oyayı yapabilirsiniz. Çok güzel bir örnek. Mor yazmaya iğne oyası örneği paylaşmıştık. Yine bebek mendili iğne oyası olarak yapılabilir. Pipetle yapılan iğne oyası da çok güzel duracaktır. Çiçeklerin yaprak sayıları biraz daha azaltılabilir. Daha fazla modelin anlatımı için diğer tariflerimizi inceleyebilirsiniz. Onun dışında mekik oyalarından, tığ oyalarından da mendil kenarlarına oyalar yapabilirsiniz. Şimdi bebek mendili iğne oyası yapılışına geçelim.

Bebek Mendili İğne Oyası Örnekleri

Yeni iğne oyası örnekleri tülbent kenarlarına uyguluyoruz. Zarif modelleri bebek mendilleri kenarına da yapıyoruz. 4 model yapılışının bir arada olduğu, mendillerin kenarına kolayca yapabileceğiniz modellerden. Mendil kenarlarında çok ağır örneklere gerek yok. Basit ve kolay modeller yeterli mendiller için.

Bebek Mendili İğne Oyası Yapılışı 2

Bebek mendili iğne oyası yapılışı için kolay modeller hazırladık. Oyaları tek renk olarak yapabilirsiniz. Birçok rengi bir arada kullanarak veya 2 renkli 3 renkli olarak yapabilirsiniz. Bebek mendili iğne oyası yapılışı için ilk modelin detaylarına bir göz atalım.

Çok güzel bir örnek. Şimdi 3 modelin yapılışını görelim. Beğendiğimiz modelleri yazma kenarlarına, mutfak havlu kenarlarına da yapabilirsiniz.

Bebek Mendili İğne Oyası Yapılışı

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler