Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Model İğne Oyası

İğne oyası modellerinden yeni model iğne oyası yapılışı var sırada. İğne oyası yazmalarda çok güzel duracak zor iğne oyası modellerinden. Çok güzel çiçekli örneklerden. İğne oyası modelleri hiç modası geçmeyen 1 kez ütülendiğinde hiç bozulmayan oya modellerinden. İğne oyası tülbent oyaları çok beğeneceğiniz örneklerden. Eğer satış yapıyorsanız sizlere çok sipariş aldıracak bir model. Ağır bir örnek. Pırpırlardan oluşan bir model. İlk kez iğne oyası yapacaklar için zor gelebilir. Ben kursa gittiğimde tüm teknikleri öğrendikten sonra 3 tane iğne oyası yazma örneği yapmıştık. Daha sonra havluya, namaz örtüsüne geçmiştik. Sizde ilk defa yapıyorsanız o şekilde yapabilirsiniz. Tabi önce hocamız ilk yaptığımız modeli elimiz düzelene kadar oya güzelleşene kadar önce örnek bezinde çalıştırmıştı. Sizde tüm modellerinizde önce öyle yapabilirsiniz. İlk yapılan oyalar genelde kötü oluyor. 2. 3. belki 5. tekrarda çok daha güzel oluyor. Yazmalarınıza o zaman yapabilirsiniz. İğne oyalarına o zaman geçebilir yazmalarınızda yapabilir ve bitirebilirsiniz. Yazmalarda çok güzel duracak bir oya daha. Hadi yapılışına geçelim.

İğne Oyası Yazma Yapılışı Anlatımlı

Yazmalarda çok güzel duracak, 3 renk ile yapılmış bir oya. Alt zemine yaprak kısmı için yeşil rengi yapıyoruz. Çiçekler için ise istediğimiz rengi. Tek renk yazmalarda da ağır duracak bir örnek.

Yeni Model İğne Oyası

Yeni model iğne oyası bittiğinde yukarıdaki gibi duruyor. Desenli, tek renk tüm yazmalarda kullanabilirsiniz. Çiçeği iğne oyası dağ çeşitleri ile birlikte yaparak iğne oyası havlu modellerinde de kullanabilirsiniz. Hemen yeni model iğne oyası yapışına geçelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler