Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Tülbent Oyaları

Yazmalar için harika bir örnek daha hazırladık. İğne oyası tülbent oyaları. Yeni çıkan iğne oyası modellerini yazmalara uygulamak daha keyifli olacaktır. Hep aynı modellerden sıkılanlar için yeni tasarımlar hemen uygulanacaktır. İğne oyalarını özellikle çeyizlik olacaksa yazmalarda, havlularda çok kullanıyoruz. Son zamanlarda iğne oyalarını fular, tespih, takı gibi çalışmalarda da kullanıyoruz. En güzel modelleri bulup kızlarımızın, oğullarımızın, torunlarımızın çeyizlerine yapıyoruz. Yeni iğne oyası tülbent yemeni yazma örnekleri için önceki modellerimizi de inceleyebilirsiniz. Yeni iğne oyası tülbent örneklerini desenli veya tek renk yazmalara da uyarlayabilirsiniz. Tek renk yazmalarda çok güzel oluyor. Ben çok seviyorum kullanmayı. Desenli kıyafetler üzerine düz, tek renk yazmalar daha iyi oluyor sanki. İğne oyası tülbent oyalarından yeni modelin yapılışına geçelim.

İğne Oyası Tülbent Oyası

İğne oyası tülbent oyalarından çok güzel çok şık bir model daha. Modelin yapılışı ayrıntılı bir şekilde videoda anlatılmakta. Videodan takip ederek yazmalarınıza yapabilirsiniz. Yazmalarınıza uygun renklerle oyayı yapabilirsiniz. Ağır ve zarif bir örnek. Zürafalarla yapılmış bir tarif.

İğne Oyası Tülbent Oyaları

Çok güzel duruyor değil mi. Yazmalarda çok şık duracak. Tek veya desenli yazmalar için ağır örneği yapabilirsiniz. İğne oyası tülbent oyaları her renkle yapıldığında çok şık duracak bir örnek. Büyük çiçeği yaparken ara model olarak farklı iğne oyalarını da seçebilirsiniz.

İğne Oyası Tülbent Oyaları 1

Model çok güzel duruyor. Şimdi tüm ayrıntıları ile yapılışını inceleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler