Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni İğne Oyası Tülbent Örnekleri

İğne oyalarından yazma kenarına çok yakışacak bir örnek daha. İğne oyası yazma modelleri için çiçekli bir örnek. İğne oyası modellerinden modası hiç geçmeyecek, her zaman kullanılabilecek oyaların tariflerini hazırlıyoruz. Yeni çıkan oyaların tariflerini hemen yayınlamaya çalışıyoruz. İğne oyalarını hem günlük kullanımda hemde çeyizlerde çok tercih ediyoruz. İğne oyası badem modeli mesela hiç eskimeyecek bir model. Yazmalarda, havlularda, namaz örtülerinde kullanılacak bir örnek. Ve boyutları istediğiniz gibi ayarlayarak yapabileceğiniz bir tarif. İğne oyası örneği ve yapılışı için daha çok tarifimiz var. Ne ararsanız. Havlu örnekleri arayanlar için birbirinden güzel havlular, yazma örnekleri arayanlar için birbirinden güzel yazmalar, namaz örtüleri, fularlar, tespihler… Hepsi var. Model arayanlar için modeller yapılışını soranlar için tarifler. İster günlük olarak, ister hediyelik olarak, ister çeyiz olarak yapabilirsiniz. Satış yapanlar içinde çok güzel bir model. Yeni iğne oyası tülbent örneklerini keyifle yapabilirsiniz.

İğne Oyası Örnekleri

Bir oyayı birkaç farklı şekilde kullanabiliriz. Alt kısmına farklı bir örnek uygulayarak. İğne oyası dağ çeşitleri arasına çiçek koyarak. Yaprakları değiştirerek yapabiliriz. Birçok oya bir modelin üzerinde birkaç değişiklik yaparak oluşuyor. Yeni iğne oyası tülbent örneklerinde kullanılan modelde öyle.

Yazma, havlu ve namaz örtülerinde renk seçerken içinde bulunan renklerden seçebilirsiniz. Tek renk yazma oyaları yapıyorsanız yazmanın rengini tamamlayacak renkler seçebilirsiniz. Bazen zıt renkler bile çok güzel olabiliyor. Çok yakışıyor.

Yeni İğne Oyası Tülbent Örnekleri 1

Yeni İğne Oyası Tülbent Örnekleri

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler