Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çıtı Pıtı İğne Oyası

İğne oyası modellerinden sizlere yazma ve havlularınızda kullanacağınız çok güzel bir örneğin yapılışını hazırladık. Çıtı pıtı iğne oyası. İğne oyası fular modelleri içinde kullanabilirsiniz. İğne oyası gözlük ipi yapabilirsiniz. Kıyafetlerinizde, diktiğiniz bir tunikte süsleme olarak kullanabilirsiniz. Gözümde birçok model canlandı şimdi. İğne oyası örneklerini sizlere hep videolu hazırlıyoruz. Bazı modeller resimlerden yapılışı anlaşılmıyor. Ve videolu anlatımlarla yapmak çok daha kolay oluyor. Bizde en güzel modellerin yapılışını sizlere en anlaşılır şekilde videolarla hazırlıyoruz. Takıldığınız yerde videoyu durdurup tekrar çalıştırarak modelleri kolaylıkla yapabilirsiniz. İğne oyalarıtığ oyası modelleri, mekik oyası modelleri ile birleştirebilirsiniz. Mekik ve iğne oyası karışımı da çok güzel duruyor yazmalarda. Tığ oyaları ile birleştiğinde de. Şimdi sadece iğne olarından oluşan çıtı pıtı iğne oyası yapılışına geçelim. Çok beğeneceksiniz.

Sıra İğne Oyası Modeli

İğne oyası modelinden çiçekli harika bir örnek. Tarifi videolu. Yazmalarınıza, havlularınıza uygun renklerle oyayı yapabilirsiniz. İğne oyası namaz örtüsü modelleri veya havlulara çiçekleri yaprakları ile birlikte iğne oyası dağ çeşitleri arasına koyabilirsiniz. İki dağ arasında da model çok güzel duracaktır.

Model bittiğinde çok güzel duruyor. Sarı ve pembe renk iplerle modelin nasıl durduğunu göreceğiz. Siz oyayı yaparken yazma içinde bulunan renkleri seçebilirsiniz. Pırpırlarla yaptığımız bir oya.

Çıtı Pıtı İğne Oyası 2

Modelimiz bittiğinde yukarıdaki gibi çok güzel görünüyor. Çıtı pıtı iğne oyası modelinin yapılışını videolu olarak inceleyelim ve çalışmalarımızda kullanalım. İşte örneğimiz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler