Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ağır Çiçekli İğne Oyası Modeli Yapılışı

İğne oyası modellerinden yine çok güzel bir örneğin anlatımıyla devam edeceğiz. Ağır çiçekli iğne oyası modeli yapılışı. Yazma kenarlarına uygulayacağımız ve modası hiç geçmeyecek iğne oyalarından. Ağır iğne oyası modellerini yazmalara, havlulara uygulamayı seviyoruz. Tabi ilk defa iğne oyası yapmaya başladıysak ağır iğne oyaları yapmak zor olabilir. Kolayla başlayıp orta zorlukta modellerle devam edip daha sonra ağır oyalara geçiş yapabiliriz. Birazdan yapılışını paylaşacağımız iğne oyası örnekleri orta zorlukta diyebiliriz. Biraz kendimizi oya yapımında geliştirdikten sonra bu oyayı yapabiliriz. Kolay ve gösterişli iğne oyası modellerini yapıp zorlara geçebiliriz. Mesela iğne oyası havlu kenarı örnekleri anlatımlı model ağır örneklerden. İğne oyası dağ çeşitleriyle birlikte yapabilirsiniz. Tabi tek başına da yapılabilecek çiçekli iğne oyalarından. İğne oyası yaprak yapımı videosu hazırlamıştık. Bu yaprakları da tespih süslemek için yazma süslemek için havlu süslemek için veya takı yapımında kullanabilirsiniz. Şimdi yazma kenarlarında kullanacağımız ağır çiçekli iğne oyası modeli yapılışına geçelim.

Çiçekli İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Mor tonlarında çiçeklerle yapılmış çok hoş çok zarif iğne oyası yapılışı hazırladık. Ayrı rengin açık ve koyusunu kullanarak çiçekleri yapıyoruz. 2 rengi çiçekte kullanıyoruz. Tabi alt kısım ve yapraklar için her zaman yeşil kullanıyoruz. 3 renk kullanarak oyamızı yapıyoruz.

Ağır Çiçekli İğne Oyası Modeli Yapılışı 1

Ağır Çiçekli İğne Oyası Modeli Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen yapılışına geçelim. Tüm adımlarını ağır çiçekli iğne oyası modeli yapılışından öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler