Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Çiçekli Tülbent Kenarı

İğne oyası modellerinden çok güzel şık bir modelin yapılışıyla devam ediyoruz. Yazma kenarlarına çok yakışacak bir model. İğne oyası çiçekli tülbent kenarı her renkle yapacağımız yeni iğne oyası modellerinden. Keloğlan iğne oyalarından zaman zaman çeşitli şekillerde yapılmış modellerinden bahsediyoruz. Bu modelde benzer teknikle yapılmış. Papatya iğne oyaları, gelincik iğne oyaları, kır çiçekleri iğne oyaları olarak yapabilirsiniz. Tek renk yazma iğne oyaları olarak yapabiliriz. Desenli yazmalarda iğne oyası olarak da çok güzel duracak. Özellikle çiçek desenli yazmalarda. İğne oyasını yaparken çiçeklerimizi yazma içinde bulunan çiçek renklerinden seçebiliriz. Böylece renk seçimi daha kolay olur.

Bu paragrafta daha önce yaptığımız oyalardan birkaç tanesinden bahsedelim. Mesela yine çiçekli bir örnekten başlayalım. İğne oyası çiçek örneğinden yapılışına ulaşabilirsiniz. Yeni iğne oyası yapılışı yazma ise şişle yaptığımız oyalardan. İlmeklerimiz eşit oluyor ve çok güzel duruyor. Çeyizlik iğne oyası yazma yine muhteşem bir model. Ve çok zarif. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi İğne oyası çiçekli tülbent kenarı anlatımını öğrenelim.

Çiçekli Tülbent Kenarı İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Yine yazmalarımızda çok şık duracak bir örnek daha. Adım adım Türkçe anlatımıyla yapılışını öğrenecek daha sonra oyayı yazmalarımıza uygulayacağız. Tek renk desenli hiç fark etmez hepsinde çok güzel duracak.

İğne Oyası Çiçekli Tülbent Kenarı

İğne Oyası Çiçekli Tülbent Kenarı 2

İğne Oyası Çiçekli Tülbent Kenarı 1

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen yapılışına geçelim. detaylarıyla iğne oyası çiçekli tülbent kenarını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler