Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çeyizlik İğne Oyası Yazma

İğne oyası modellerinden yine yazma kenarlarına çok yakışacak bir örnek daha. Çeyizlik iğne oyası yazma modeli. Bu modeli iğne oyası küçük havlu modellerinde de kullanabiliriz. Bence uygun olacaktır. Tek renk yazmalarda, desenli yazmalarda veya mutfak havlularında yeni iğne oyası örneklerini kullanabilirsiniz. Çiçekli iğne oyaları yazmalara çok yakışıyor. Az sonra yapılışını paylaşacağımız modelde çiçekli örneklerden. Yine çiçeği farklı iğne oyası teknikleriyle birleştirerek yeni tasarım iğne oyaları yapabilirsiniz. İğne oyası teknikleri nelerdir, nasıl yapılır önceki içeriklerimizde mevcut. İğne oyası yapılışını öğrendikten sonra her modeli kolayca yapabiliriz. Gelincik tarlası iğne oyası yapılışı çok beğeneceğiniz ve çeyizler için yapmak isteyeceğiniz örneklerden. Bence bu gelincikleri takı yapımında, fular yapımında veya tespih süslemelerinde kullanılabilir. İğne oyası çiçek yapımı anlatımlı modelde çok hoşumuza gidecek diğer modellerden. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi çeyizlik iğne oyası yazma modelini incelemeye geçelim.

Çiçekli İğne Oyası Yazma Modeli Yapılışı

Tüm yazmalarımıza renkleri ayarlayarak yapabileceğimiz harika bir model daha. Çiçekleri, pırpırları kullanarak yeni model tasarlanmış. Mutfak havlularında veya yazma kenarlarında kullanabilirsiniz.

Çeyizlik İğne Oyası Yazma

Çeyizlik İğne Oyası Yazma 1

Güzel bir yazmaya uyarlanmış halini yukarıda görüyoruz. Çok şık ve zarif. Benzer çiçekleri farklı tekniklerle de çiçeği kullanabilirsiniz. Son olarak videoya geçelim ve çeyizlik iğne oyası yazma modelini öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler