Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni İğne Oyası Örnekleri Yazma

Yeni iğne oyası örnekleri yazma modeli tarifi hazırladık. Model tığ oyası modelleri ile iğne oyası örneklerini bir arada kullanılmasıyla oluşuyor. Ortaya şahane bir örnek çıkıyor. Nar gibi duruyor. Nar çiçeğini andırıyor. Çok hoş yeni bir model. Yazmalara yakışacak çok güzel oyalar yapmıştık. Mesela onlardan biri güllü iğne oyası yazma modelleri. İğne oyası düğüm modelleriyle yapılıyor. İğne oyası yazma modeli anlatımı yapraklı zarif örneklerden. İğne oyası yazma örneği yapılışı çiçekli örnek en güzel örneklerden biri. Çeyizlik iğne oyalarında yeni modeller arıyorsanız gösterişli iğne oyaları arıyorsanız bu modeli kaçırmayın. İğne oyası modellerinde daha çok anlatımlı örnekleri önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Şimdi yeni örneğe geçelim.

İğne Oyası ve Yapılışı

İğne oyası modellerinden nar çiçeğini andıran çok güzel bir örneğin anlatımını hazırladık. Tığ oyası ve iğne oyalarının birleşiminden çok güzel yeni bir örnek. Yazmalarda kullanabiliriz. Yada küçük dağalar yaparak mutfak havlularında büyük dağlar yaparak iğne oyası havlu modellerinde kullanabiliriz. Tığ oyasının etrafına 3 yapraklı iğne oyasıyla tamamladığımız modelin bittiğinde nasıl durduğuna bakalım.

Yeni İğne Oyası Örnekleri Yazma 1

Yeni İğne Oyası Örnekleri Yazma 2

Yeni İğne Oyası Örnekleri Yazma

Yeni iğne oyası örnekleri yazmada çok şık duruyor. Hadi birlikte nasıl yapıldığını izleyelim. Bol hobili huzurlu günler dileriz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler