Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Sinek Kanadı İğne Oyası Yapımı

İğne oyası modellerinden birçok çeşitte kullandığımız yaprak olarak çeşitlendirdiğimiz bir örnek. İğne oyası sinek kanadı yapımı. Bu video sayesinde sinek kanadı yapımını öğreniyoruz. Güzel bir oya yapıyoruz. Tek renk yazmalar, desenli yazmalarda kullanacağımız sinek kanadı iğne oyası yapımı severek kullanacağınız örneklerden olacak. Eğer satış yapıyorsanız sizlere çok sipariş aldıracak. Zarif bir örnek. İğne oyasına yeni başlayanlar için yapabilecekleri bir örnek. Yapraklar ilk öğrenirken biraz zorlanabilirsiniz. Yani ben zorlandığım için söyledim. Belkide siz hemen yapacaksınız. Püf noktası yaprakları yaparken elinizle tutmak diyebiliriz. İğne oyası modellerinde ilk olarak teknikleri öğrenelim. Daha sonra iğne oyası nasıl ütülenir onu öğrenelim. Kolay modellerle başlayarak yazmalarımıza, havlularımıza, namaz örtülerimize en güzel oyalarımızı yapalım. Yeni kolay modellerden mesela iğne oyası çiçek örneği çok seveceğiniz çıtı pıtı duracak örneklerden.

Sinek Kanadı İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Sinek kanadı tekniğiyle yapılmış en güzel oyalardan biri. Özelikle tek renk yazmalarda çok güzel duracak. Siyah yazmalara her renkle yapabilirsiniz. Mesela beyaz renk yazmalara da aynı şekilde her renk olur. Diğer renklere bazen zıt, bazen uyumlu renkler kullanarak sinek kanadı iğne oyası yapımını tamamlayabilirsiniz.

Sinek Kanadı İğne Oyası Yapımı 1

Oya bittiğinde yukarıdaki gibi çok güzel görünüyor. Eğer modeli yapmak isterseniz hemen altta yapılışını bulabilirsiniz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler